Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha elém áll két...

Mit csináljak ha elém áll két gyerek?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, már többször volt olyan, hogy egy bizonyos rossz hírű környéken két-három 13-14 éves gyerek elém áll, ordibálnak, fenyegetnek. Egyszer simán ellöktem előlem az egyiket azt tovább mentem. Nemhiszem, hogy ők úgy meg akarnának verni a korkülönbség miatt, pláne, hogy láthatólag erősebb vagyok náluk. Ha legközelebb ilyen történik egyszerűen pofozzam fel őket hogy észhez térjenek, vagy szimplán megint lökjem férre és menjek tovább?

2018. máj. 21. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
előbb nézz körül, hogy ott van-e a közelben a kiccsálád! ha nincs, akkor pörgőrúgás!
2018. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szóval látom már érted milyen környék...

akkor szerinted "ők" nagyon tudnának verekedni ennyi idősen?

2018. máj. 21. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem de ha az egyik előránt egy kést akkor nincs sok esélyed..
2018. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
első vagyok. a kisebbek nem verekszenek, ők csak tesztelnek!
2018. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen videó is a neten, hogy kést kaptak elő, mert a napi megélhetés, a "menőzés" miatt nincs mit veszteniük, és tudják, hogy kiskorúak, tehát még büntetni se igazán tudják őket, és IGEN kést rántanak elő, akár 200 forintért is!


Szóval a helyedben (nem mondom el mit tennék), és utána legközelebb meg más útvonalat keresnék, hogy ne jöjjön az egész család ellenem.

2018. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alljanépséggel mit lehet kezdeni?csapd le azt kész ugyse fog feljelenteni vagy látleletet csinalni semmi kockázat nincs benne
2018. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez necces gyerekkoromban én is voltam hasonló szituban és igen volt hogy verekedés volt a vége.Ne hagyd magad mert akkor semmibe vesznek.Ne verekedj csak ha már megütött akkor üss vissza.Ha nagyon hepciáskodik csak önvédelemből üs gyomorra és szétszélednek.A kést csak akkor veszik elő ha megiednek tőled ienkor kérj segítséget hangosan mert az már bűncselekménynek számít igaz ha kiskorúak nem sokat számít.
2018. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!