Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltatok már osztálykirándulás...

Voltatok már osztálykiránduláson? Mit csináltatok? És milyen volt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de csak alsóba voltam, Karoson. Nem sok mindent csináltunk, volt lovaglás, íjászat, nyaklánc, karkötő készítés. Meg volt valami előadás a honfoglaló magyarokról. Hazafele úton megálltunk egy játszótérnél játszani meg fagyizni. Ez volt harmadikba.


Negyedikbe meg megnyertünk valami rajzos pályázatot, és az volt a jutalmunk, hogy elmehettünk Budapestre egy egy órás hajóútra.

Ott se csináltunk semmit. Az odafele úton végig bohóckodtunk, meg fotózkodtunk (vonattal mentünk). Ott felszálltunk villamosra, és elmentünk a hajóút előtt megnézni az Éjjel-Nappal Budapestnek a forgatási helyszínét (a tanárom szerint ott forgatták, ahol mutatta, én nem tudom. Csak azért mentünk oda, mert akkoriban nagyon felkapott volt az ÉNB, és folyton mindenki azt nézte). Aztán leültünk valahova, mindenki elővette a szendvicsét. Majd jött a hajóút, utána elmemtünk a Parlamentbe, megnéztük a Szent Koronát, stb. Elmentünk a mekibe is, ott ettünk hambit meg vettünk poharas fagyit (?). Majd hazafele úton mindenki nyavalygott meg váncogott, mert lemerült mindenkinek a telefonja és nem tudtunk játszani. Emlékszem, nekem egy kis sötétkék Alcatel C1-em volt, és olyan 8-kor lemerült.

Este 11-re értünk haza, és olyan szinten fel voltam töltődve, hogy reggel 8-ig nem aludtam.


Más osztálykirándulásra nem mentem el. Most tizedikes vagyok. Nem is fogok más osztálykirándulásra menni. Ez a kettő osztálykirándulás volt a favorit, nagyon jó kis osztályközösség volt, csak ötödikbe elköltöztünk.

2021. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az alsós kirándulások voltak a legszuperebbek. Már felsőbe meg középiskolába azon van a hangsúly, hogy ki tud több piát hozni, ki tud jobban aludni, meg hogy melyik fiú melyik lánnyal alszik. Én ehhez soha nem tudtam asszisztálni, mert bár szeretek szórakozni, de nem így.


Amúgy fagyiztunk, mekibe mi is mentünk, fogócskáztunk, bújócskáztunk, volt lovas programok, hazafele mi is megálltunk sokszor a játszótérnél.

2021. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam de szar volt mind. Legtöbbre nem is mentem mindig találtam valami kifogást. 1-2 naposra volt hogy elmentem de már az is sok volt nagyon.
2021. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Amit a 2-es ír,nálunk nem fordultak elő,valahogy sikerült kifognom egy úri osztályt,persze,volt egy kis pia,fű,de csak pár embernél és nem volt ráerőltetve senkire. 1 ott alvós volt,akkor is külön aludtak a fiúk,lányok. Az ofő is olyan volt,hogy egy normális közösséget hozott létre nem pedig bomlasztott mint sok alkalmatlan tanár.


Alsós kirándulások tényleg jobb élmények voltak,de onnan is volt pár monoton kaka. 10.-ben meg a kedvencem,mikor a Rám-szakadéknál túráztunk,alapból jó hosszú volt a busz út,amit én szeretek,csak kinézni a fejemből és nézni új helyeket,mikor mások már türelmetlenül kérdezgetik hogy "ott vagyunk már" én még élvezem. Aztán egy haverommal úgy elhúztunk a többiektől hogy volt időnk megkajálni. Pedig én aztán nem vagyok sportos,de ott úgy elkapott valami,tök mindegy milyen domb jött :D

2021. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az alsós kirándulások voltak a legjobbak. Negyedikben voltunk erdei iskolában egy hétig. Olyan jó élmény. Jó utólag rágondolni. Felsőben már az üvegezés ment, ki kivel csókolózik stb. Akkor még alkohol nálunk nem volt.Inkább sunyiban cigiztek a fiúk. Gimiben egyszer voltunk csak kirándulni. Na ott már nálunk is arról szólt, hogy ki mennyi piát visz. Én sosem voltam nagy ivó. Nem is éreztem jól magam. Néha szerveztek "szalonnasütést" is néhányan egy telekre. De ott se evett senki. Hanem részegre itták magukat. Nekem ez sosem volt szórakozás, úgyhogy nem sok élményem van kirándulásokkal kapcsolatban sajnos.

26N

2021. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%

#2, egyáltalán nem átlátszó, hogy te vagy #1 is, ááá, nem. Csak egyikőtök sem tud ragozni, mindkettőtöknek 5 pipája van, és érdekes módon a programok is megegyeznek. De a többiben igazad van.


Mi voltunk Zánkán, Határtalanulon, kétszer Budapesten, és egyszer Győrben.

2021. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!