Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha nekem nem...

Mit tegyek ha nekem nem szimpatikus, de másoknak igen?

Figyelt kérdés

Van egy discord szerverem. Abban van egy csaj, akivel nem jövök ki túl jól. Semmi durva veszekedésünk nem volt, azt se tudja, hogy én nem kedvelem. Semmiben nem értünk egyet, kisebb vitáink voltak már. Tipikusan az a lány akikkel nem barátkoznék élőben, én csendes, komolyabb vagyok, ő meg inkább hülyülős, tipikus mai tinilány. Viszont a fiú tagok meg nagyon bírják, mindegyik jóban van vele, elhülyéskednek meg minden. Szóval nem tehetem meg, hogy kirakom a csoportból, de néha bosszant néhány megnyilvánulása, és mondom a hozzá hasonló lányokkal sosem jöttem ki jól. Ignorálni sem tudom, mert mindig ott van, és ha én leírom valamiről a véleményemet ami nem egyezik az övével akkor kioktató módon válaszol, lealacsonyítva engem. De semmi konkrét sértést nem írt nekem, csak lekezelő módon válaszol ha nem tetszik neki a véleményem.

Nagyon nem bírom a hozzá hasonló lányokat, a valóságban elkerülöm őket, de nem tudok nem foglalkozni vele, mert mindig ír valamit a csoportba meg aktív tag. Kirakni nem rakhatom ki csak azért mert nekem nem szimpi, mivel a fiúk szimpatizálnak vele, és én lennék a gonosz ha szó nélkül kidobnám. Viszont ha bent marad akkor meg engem idegesít akaratlanul továbbra is. A többi tag normális, senkivel nincs semmi bajom, szóval törölni sem akarom a csoportot csak miatta, mert a többiekkel nagyon jól kijövök.

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás? Tartsam bent azért, hogy ne legyek gonosz a többiek szemében akik bírják őt, és idegesítsem továbbra is rajta magam, vagy rakjam ki a saját érdekemben önző módra, hogy utána én legyek a sunyi dög mindenki szemében, viszont nem idegesít engem tovább?



2021. jún. 16. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd bent, próbáld meg ignorálni, az életben is meg kell tanulni, elnézni a másiknak a dolgokat.
2021. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1, de pont ez az, hogy lehetetlen ignorálni. Amikor ő ír, akkor körülötte forog mindenki, mindenki az ő üzenetére reagál, így hogy ignoráljam ha ő van a beszélgetés középpontjában, minden téma körülötte forog? A valóságban azért eltudom kerülni az ilyen embereket nagyjából, de így esélyem sincs.

És most biztos hülyének néztek majd, hogy mit idegesítem magam rajta, de igenis idegesít. A múltkor olyan lekezelően válaszolt, hogy baromira felhúztam magam rajta és a vérnyomásom az egekben volt. De persze mindenki az ő oldalán áll, főleg a fiúk mert más lány annyira nem aktív, csak mi ketten lányok.

2021. jún. 16. 10:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2, valahogy lehet egy privát szobát csinálni, őt ne rakd akkor be oda. Találj ki egy indokot, más ötletem most nincs.
2021. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
A fiukat izgatja, ot meg izgatja, hogy izgatja a fiukat. Ez biztos.
2021. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajod, hogy egy általad kreált szerveren nem körülötted forog a világ. Hanem van nálad jobban preferált személy és vélemény. Hát, ehhez hozzá kell szokni. Az Élet is ilyen, hogy amit létrehoztál, az nem pont úgy viselkedik, ahogy gondoltad, vagy elvárnád. Jól szimulálja a valóságot az a helyzet, amit leírsz. Ne szívd mellre. Ha hozzáedződsz ehhez, és jól kezeled, jó vezéregyéniség, cégvezető lehet belőled, aki megfelelő módon tudja a csapatot szervezni és megtalálja mindenkivel a hangnemet. Ne ignoráld! És ne is idegesítsen a kislány, hanem figyeld, hogy mivel nem ért egyet, és finomhangold az álláspontjaidat. Te sem vagy tévedhetetlen.
2021. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5, én nem akarom, hogy körülöttem forogjon a világ, mi lenne ha senki körül nem forogna és mindenkit ugyanannyira érdekelne a másik a szerveren és nem csak 1 szemèly? Mert így kéne, mindenki egyenlő, miért foglalkozik mindenki szinte csak vele?
2021. jún. 16. 14:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Amìg ő nem volt addig tök jó volt a közösség, mindenki érdeklődött a másik után, aztán jött ő, és mindenkit csak ő érdekel azóta. Ha írok valamit akkor amikor ő, akkor 95%, hogy arra reagálnak amit ő ír, engem meg levegőnek néznek (ahogy másokat is csak őt nem). Hiába akarok felhozni egy témát, az senkit nem érdekel, ugyanúgy vele beszélgetnek tovább, mintha én nem írtam volna semmit.
2021. jún. 16. 14:23
 8/11 A kérdező kommentje:
Akik privátban írtak azoknak üzenem, nem fogok meghívót küldeni egy ilyen kérdés után amiben a nemtetszésemet fejezem ki egy tag iránt, mert nem kockáztatok, hogy innen bárki is visszamondja neki. Amúgy mindig örülök az új tagoknak, de egy ilyen kérdés után inkább nem kockáztatnék.
2021. jún. 16. 18:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ide miért írsz ki egy kérdést, a hátuk mögött?
2021. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 A következményeket vállalni kell, de nem mondtam volna meg neki.
2021. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!