Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljunk egy házibulin?

Mit csináljunk egy házibulin?

Figyelt kérdés

Osztálytársaimmal-ők 16 évesek- és pár ismerősömmel- ők 14-15 évesek- mit csináljunk egy házibulin?

Valamikor mostra, a következő két héten belül akarok szervezni házibulit. Van kert is, és lesz valami sült hús is(aprópó, a szüleim is itthon lesznek, ők akartak húst sütni, mondtam, hogy, ha már itthon vannak, miért ne). Azon kívül, hogy csak beszélgetünk, mit csináljunk(van pléjsztésön is, de nem zombulós bulit akarok).



2021. jún. 28. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kártyajátékok pl.
2021. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Társasozni lehet pl. a Twister nagyon jó parti játék. Meg érdemes hívni pár ellenkező neműt, mi annak idején üvegeztünk, meg ment a felelsz vagy mersz, de ha ott vannak a szülők ez inkább babazsúr, mint buli. Esetleg csinálhattok tik-tok videókat, kihívásokat, az most úgyis trendi.
2021. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Játszhatnátok mondjuk 1 perc és nyersz-et. Sokkal izgalmasabb társaságban, mint a TV-ben nézni. 🙂
2021. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Babazsúrnak nem mondhatom, eddig az osztálytársaimnál mind ilyeneken voltam, nem voltunk egy szent társaság, tiktokozni nem nagyon szoktam, nem is nagyon szeretem.

8-an vagy 9-en leszünk, 5 fiú és 3 vagy 4 lány.

A társas az nem olyan rossz ötlet.

Esetleg még valami?

2021. jún. 28. 13:02
 5/15 A kérdező kommentje:

#3, ez sem olyan rossz ötlet, lehet ezt is kipróbáljuk.

Még várom az ötleteket.

:D

2021. jún. 28. 13:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Sörpong. Éjszakában sétálni, kerülni egyet valahova. Mi pl. erdőkbe mászkáltunk, játszótérre kiültünk, beszélgettünk. Igazából, ha olyan emberekkel vagy el tudod ütni az időt. De én imádtam a lolt, és együtt nyomtuk. Szerintem baromi izgalmas, nem zombulás.
2021. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy nincs erdő a közelünkben, mert 2-3 km-re van, csak itt, Erdélyben nem nagyon ajánlatos az erdőben mászkálni, 10-ből 9 embert széttépnek a medvék, mondjuk adrenalin löketnek fasza lenne éjjel, csak nem hiszem, hogy a társaságból legalább valamelyiknél gyorsabban szaladok, hogy ne engem tépjen szét a medve.

Játszótér is kb ilyen távolságban van, úgyhogy az is esik.

A lol az tényleg fasza, lehet, hogy egy kicsit pléjsztésönözünk is.

2021. jún. 28. 14:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Hallgassatok zenet iszogassatok kozbe valamit,sutogessetek,ha van medencetek furodjetek benne,felelsz vagy mersz,tancoljatok,este fele egy gyors seta is mehet a kornyeken,ha faradtak vagytok nezzetek egyutt valami filmet,menjetek el fagyizni/kávézni vagy otthon is csinalhattok,kártya/társas is jó,ha van kutyatok kutyat is setaltatattok ha nekik is van hozzak ok is,sussetek (zold) sutit,ha van to a kozelbe etessetek kacsat,röpizzetek,dartsozzatok/pingpongozzatok ha van hozza kellek,jatszoterre is elmehettek,sminkeljek ki a lanyok a fiukat vagy forditva,telon is jatszhattok egyutt pubg/cod/ki nevet a vegen
2021. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sörpong is jó/én már igen én még soha ivós verzió
2021. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2021. jún. 28. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!