Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljunk szilveszterkor?

Mit csináljunk szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Házibuli lesz otthon 3 felnőtt és 2 tini/kiskamasz. Nagy eséllyel tiltva lesz a tűzijáték, így valakinek van - e valami ötlete?

(Terveztem már, de idén szeretnék valamk újat is.)

Filmnézésre gondoltam, írhattok azt is.



2020. dec. 15. 13:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
F1, F2 kategóriás tűzijáték egész évben felhasználható magánterületen, az nincs tiltva.
2020. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Legyszi ne tűzijátékozzatok:(((( felesleges szemét szerencsétlen állatoknak meg szenvedés :((( és nincs is semmi értelme :(
2020. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Mi fogunk, 1 napot ki lehet bírni, sz@rok rá:D
2020. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Neked kilehet birni de a kutya aki kiragja félelmében a fa kerítést nem biztos hogy kibírja
2020. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
81%

Nálunk akár családi,akár baráti összejövetelű volt a szilveszter, a társasjáték kihagyhatatlan. Gazdálkodj.., Monopoly.., Activity..

Olyan jókat be lehet szerezni, csak ajánlani tudom.

2020. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A pyroról sosem mondunk le😜. Én is sajnálom a kutyákat, meg a félő állatokat, de egy napot kibírnak.😘 Nekem tavaly egyébként elszökött a kutyám, idén vigyázunk rá jobban.


Kedves első, én is ezen gondolkodtam, meg olvastam sok cikket, de semmi nem derült ki.


Az állatbarát embereknek üzenem, hiába nem tűzijátékozok, ha a szomszéd igen.


5-ös: igen a társas tervben van. Én is imádom a Monopolyt. 🤩🤩🤩🤩.

2020. dec. 15. 20:06
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
#4 Basszus be kell engedni a házba..... Aki szilveszterkor kint hagyja a kertben a kutyát, annak nem is való állat...
2020. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Két közép-ázsiai juhaszkutyat nem fogsz a házban tartani :) főleg úgy nem hogy kiskutyák és macska van bent :) nyilván mashogy lett megoldva a vigyazas:) hozzatennem hogy házban is megorulnek a tűzijátéktol..
2020. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

"A pyroról sosem mondunk le"

Akkor nem értem a kérdést: "Nagy eséllyel tiltva lesz a tűzijáték, így..."


"Az állatbarát embereknek üzenem, hiába nem tűzijátékozok, ha a szomszéd igen."

Ez Magyarország. :)))

2020. dec. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha nem egyértelmű a kérdés leírom mégegyszer. Ha lehet is tűzijátékozni, ha nem nemcazt fogjuk egész éjjel csinálni. A tűzijáték mellett mást is fogunk csinálni. Ehhez va van valakinek ötlete, az írhat.
2020. dec. 16. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!