Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen emberhez érdemes...

Milyen emberhez érdemes odamenni cigit kérni az utcán? Ki az aki 1000% hogy ad?

Figyelt kérdés
A szüleim miatt nem dohányozhatok, meg nincs lehetőségem cigit szerezni azért kérdezem.

2021. jún. 28. 14:29
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Meg melyik a legjobb cigi lejmolós duma??
2021. jún. 28. 14:31
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Ne dohányozzál. Legegyszerűbb és legjobb megoldás.
2021. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát még csak egyszer próbáltam, de lécci a kérdésemre válaszoljatok! Köszi.
2021. jún. 28. 14:33
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
A kib*szott bagó miatt képes lennél lesüllyedni egy tarhálós hobó szintjére?
2021. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mármint még nem dohányoztam igazából, most akarok cigit kérni mert kiváncsi vagyok, hogy adnak-e? Am szimpi ez a tarhálós hobó kifejezés(:
2021. jún. 28. 14:34
 6/26 A kérdező kommentje:
17/L A szüleim megtiltották, hogy dohányozzak ezért az utcán próbálkozok.
2021. jún. 28. 14:35
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyereknek senki sem fog cigit adni. Márpedig, ha nem mész be a dohányboltba és nem veszel saját magadnak, akkor gyereknek fognak nézni.
2021. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Én szoktam adni a lejmolósoknak, de ha túl fiatalnak látszik az illető, akkor simán elkérem a személyiét.
2021. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, tarhalas helyett egy tipp: odamesz a dohanybolt ele, megkersz valakit, aki epp sorban all, hogy vegyen neked cigit es odaadod neki a penzt.

Ez vagy bejon, vagy nem, anno en is csinaltam parszor igy, de soha nem kertem ingyen.

Ha nem volt penzem, nem cigiztem, te is tedd ezt. Persze nem akarlak biztatni a dohanyzasra, de inkabb ez, mint a keregetes.

Amugy en nem szoktam adni senkinek semmit, kapasbol elzavarok mindenkit, mert Budapesten elek 5 eve es rohadtul elegem van a keregetesbol. Az elejen meg adtam, azota meguntam, mert soha semmi nem eleg.

2021. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
kerj egyet a dohanyzo barataidtol, vagy vard ki szepen a 18at es utana azt csinalsz amit akarsz. az utcan nagy valoszinuseggel senki nem fog adni, mert az agyjal mar egy cigit battya emberektol altalaban mindenki probal tavolodni
2021. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!