Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idős korig érdemes...

Mennyi idős korig érdemes örökbe fogadni egy macskát, hogy teljesen az emberhez szokhasson?

Figyelt kérdés
4 hónapos kiscica még elmenne? vagy milyen időset érdemes?
2009. szept. 2. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a négy hónapos simán hozzádszokna.
2009. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze. A négy hónapos még kölyök.


A szüleim egy állítólag egy éves macskát fogadtak be a korábbi gazdájától. Lehet, hogy idősebb. A régi helyén depressziós volt, azért ajándékozták el. Most meg tök jó neki, szereti a szüleimet, állandóan Anyukám ölébe kéredzkedik :)

2009. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A macska mindenképpen egy független jószág. Maga választja ki a gazdiját, te legfeljebb annyit tehetsz, hogy felajánlod neki a társaságodat, de ha nem fogadja el, úgyis lelép, vagy, ahogy a fentebbi válaszban olvastam, depressziós lesz.

Egy négy hónapos macsek még kölyök, szerintem szinte teljesen biztos, hogy magadhoz tudod szoktatni. De azért a biztonság kedvéért érdemes néhány napig szigorú őrizet alatt (bezárva) tartani.

2009. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
TEljesen mindegy mennyi idős, ha szereti a gazdi, akkor az állat is viszont fogja szeretni.
2009. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!