Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érjem el, hogy valaki...

Hogyan érjem el, hogy valaki visszajelöljön Facen(eddig mindegyik facen vissza jelölt) most vmiért nem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 05:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon függ attól, hogy milyen kapcsolatban vagy az illetővel, továbbá az, hogy ő milyen viszonyulással viseltet a facebook iránt.

Mondjuk alapvetően én úgy vagyok, hogy sosem értettem, hogy valaki miért tart fenn több identitást is a facen, én egy embert egyszer jelölök vissza, azt rá bízom, hogy azon belül, ha több van neki, melyiket. Ebben semmi ítélkezés nincs a részemről, pusztán ésszerű praktikum.

Ha fontos Neked a facen való kapcsolat, akkor megteheted, hogy messengeren írsz neki, mivel ahhoz nem kell ismerősnek lennetek. Vagy ha találkozol vele, megemlíted. Egyebet nem tudsz tenni. Ha nem egy nagy facebookot élő, akkor lehet hogy az lesz, mint egyik kollégám, akivel a való életben szinte barátokká lettünk, de nem jelölt vissza. Kiderült, pár hetente egyszer egyszer megy fel. Tehát egy nem visszajelölés mögött korántsem biztos, hogy leszarás vagy szándékos alázó szándék van.

2021. júl. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, biztosan észrevette a jelölésedet, és mégsem jelöl vissza, akkor vont vissza a jelölést. Legyen önérzeted.
2021. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!