Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kezelnétek azt a helyzete...

Hogy kezelnétek azt a helyzetet, amikor összefuttok egy olyan emberrel, aki régen a barátotok volt, de aztán nagyon csúnyán összevesztetek?

Figyelt kérdés
Ebben a helyzetben vagyok, mivel egy jó barátomban hatalmasat csalódtam, így nem volt felhőtlen az utolsó elválásunk. Egy munkahelyen dolgozunk, viszont a vírus miatt már jóideje itthonról dolgozom. Hogyan kéne kezelnem a helyzetet, ha újra összefutunk? Semmi kedvem sincs jópofizni, viszont tudomást se venni a másikról gyerekes dolog szerintem. Aki volt már hasonló helyzetben, hogyan viszonyultatok utána a másikhoz, ha találkoztatok? Azt hozzátenném,hogy szerencsére nem vagyunk közvetlen munkakapcsolatban.

2021. júl. 7. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöld, és határozottan menj tovább (tehát kerüld a beszélgetést). Én legalábbis általában így szoktam csinálni.
2021. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért gyerekes?


Egy esküvőn futottunk össze egy ilyen ex-baráttal, keresztülnézztem rajta. Kínos volt, de mit lehet tenni. :D

2021. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak köszönés és semmi jópofi.
2021. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdvözlöm, és előhozom a régi problémát.
2021. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!