Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lenne a megoldás?

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Vasárnap nem szabad otthoni munkavégzés gyanánt zúgatni.

Akkor az hogy oldja meg, aki szombaton és 12 órában is dolgozik, hogy otthon csinálgasson, építgessen valamit?

Reggel szerintem se kéne meg ebéd után sem.

A többi időszakban miért nem lehet, délelőtt és délután sem?


2021. júl. 11. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Leírnád magyarul is, mit akarsz kérdezni????
2021. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Aki ennyit dolgozik, az kap egy rakás szabadnapot. Ha 6 napot dolgozik így egy héten, az 6x12 = 72 óra. Vagyis egy ilyen hét után lenne 32 órája, tehát 4 szabadnapja az illetőnek.
2021. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi lenne a legjobb mindenkinek?
2021. júl. 11. 16:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Sokan mégis ezért nyafognak, hogy zavarják a pihenésüket
2021. júl. 11. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szabadnapjain csinálja meg, amik munkanapra esnek.
2021. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége normál munkarendben dolgozik hétköznap 8-17-ig. A többi lenne a pihenőidu. Ha te nem tudsz a többséghez alkalmazkkdni a jelen munkarendedben, akkor lehet érdemes lenne váltanod.
2021. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem velem van a baj. Én tudok alkalmazkodni.

Sokan Facebook-on hisztiznek, hogy nem lehet pihenni vasárnap

pihenni, mert zúgatnak meg jön a tollárus, fagyiskocsi ami zenél.

2021. júl. 21. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk a mindenféle árusokat a csengő-bongó autóikkal együtt én is elkívánom a fészkes fenébe.

Nem egy tanyán lakunk, hanem egy megyeszékhelyen, belterületen. 5 perc sétára van egy bolt tőlünk, ahol kenyeret/péksüteményt éppúgy lehet venni, mint jégkrémet meg minden lótúrót, amit ezeknél a mozgóárusoknál. Teljesen fölöslegesek, és egy darabig pont vasárnap, ebéd után jött egy jégkrém árus csengeni-bongani, amikor a kisbabánkat altatni akartuk.

Ha rajtam múlna, 500 főnél nagyobb település belterületén betiltanám az ilyen árusokat. És nem az eladás, hanem a hangjelzésük miatt. Dudálni is csak vészhelyzetben lehet a KRESZ szerint.

Nálunk szerencsére az élet megoldotta a problémát: egy idő után elmaradtak az ilyen autók, nyilván, mert túl kevesen vásároltak tőlük és nem érte meg.

2021. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem személy szerint nem szokott zavarni
2021. júl. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!