Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez? Amikor emberek...

Miért van ez? Amikor emberek közé megyek, leblokkálok

Figyelt kérdés
17/f vagyok. Amikor a tesóimmal vagyok(5 ön vagyunk), vagy a szüleimmel, vagy egy régi baráttal(2 ilyen van), tudok beszélgetni, és még néha viccelek is. De amikor az iskolában vagyok, vagy idegenekkel, teljesen leblokkálok, olyan leszek, mint egy gép, és nem tudok megszólalni.kilencedik alatt egy osztálytársamhoz sem szóltam hozzá. Miért van ez? (Am.dadogok)

2021. júl. 15. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem dadogok, de nekem is van ilyesmi problémám. Szintén nem sikerült megfejteni mitől. 18/L
2021. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha mondanod kell valamit és mondjuk elkezdesz dadogni, akkor állj meg, vegyél egy nagy levegőt majd figyelj rá arra mit is akarsz mondani.

Amúgy nem kötelező társasági embernek lenni.

2021. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
"LeblokkolOK", te diszlexiás, "LeblokkolOK"! 😠
2021. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2es nem a dadogásom miatt van
2021. júl. 15. 09:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, csak mondom.
2021. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

leblokkálok?

na életemben még nem hallottam, hogy így mondják...leblokkolok...

2021. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell belekötni a helyesírásba? Tanácsot kért, értitek, nem? Ha igen akkor nincs gond...
2021. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 1Léna ***** válasza:
48%

Családi közegben olyanok vesznek körül akik igazán ismernek.

Idegenek, vagy felületes ismeretségek nagyon itélkezőek is tudnak lenni. Bizonyára sok egyedi tulajdonságod van, így nehéz másokkal kapcsolatot építened. Már az is ilyen egyedi, hogy több testvéred van mint sok más osztálytársadnak. Ne riadj meg ettől! Te egy különleges, egyedi, megismételhetetlen személy vagy, különleges adottságokkal, képességekkel. Válald fel ezt! Nem kell másokra hasonlítanod, találd meg önmagad!

2021. júl. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!