Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kényszeres mehetnékem van,...

Kényszeres mehetnékem van, hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

a helyzet nem olyan egyszerű, 24 éves vagyok és ez életem utolsó vakációja, azaz szeptemberig szabad vagyok. Szeptembertől duális hallgató leszek mesteren, nyáron is lesz munka, egy évben összesen 20 nap szabadság lesz. dolgoztam már korábban, de legkésőbb júliusban mindig felmondtam, hogy legyen vakációm.


most úgy érzem, 6 hét van hátra a fiatalságomból, utána egy teljesen új élet kezdődik, a szabadságom nullára redukálódik. most azt érzem, hogy minden este be kell mennem a városba, bulizni kell, társasági életet kell élni és ha netalántán egy estét egyedül otthon kell töltenem, már azt érzem, hogy elszalasztottam egy lehetőséget, amit soha nem kaphatok vissza.


ki hogyan élte meg élete utolsó vakációját? milyen tanácsaitok lennének a hátralevő 6 hétre?


köszönöm


2021. júl. 15. 21:07
 1/3 A kérdező kommentje:

ps


otthon nem tudom elfoglalni magam, se sorozatok, se xbox játékok nem tudnak lekötni. teljesen elhatárolódom mostanság a digitális világtól, emberek között szeretek lenni.

2021. júl. 15. 21:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csináld amit jónak látsz akkor, mi tart vissza?
2021. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A duális msc nem az életed vége. Péntek este akkor is mehetsz bulizni. Iskolaidőben is lesz szabadidőd. Bárcsak nekem lenne munkám, nyáron elunom magamat.
2021. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!