Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Részt veszel a Pride-on?

Norbán kérdése:

Részt veszel a Pride-on?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 22:28
A kérdező szavazást indított:
hetero vagyok de részt veszek szolidaritásból és/vagy mert jó buli
érintett vagyok, részt veszek
nem (bármi okból)
nem és ellenzem a dolgot
39 szavazat
1 2
 1/16 anonim válasza:
46%
Nem, mert elkapott a hígfosás.
2021. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyél kevesebb krumplit! :D
2021. júl. 22. 22:29
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Fb-n ér?

Vagy esetleg fotelben?

2021. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem megyek. Semmilyen érintettségem nincs és butaságnak is tartom azt, hogy emberek számára "program" lehet a nemi identitásukkal kérkedni. A nemi identitás hálószoba titok, - nem bulvár témakör. Szerencsére az érintettek túlnyomó többségének ez eljut az agyáig az, amiről írtam és élik életüket, mint bármelyik más, általánosan elfogadott beállítottságú ember.
2021. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
4, hálószoba titok… lenne, ha nekik is olyan jogaik lehetnének mint a heteroknak. hiába nem verik nagy dobra hogy ok kit szeretnek, ha nem házasodhatnak pl. sosem ertettem ez miert faj valakinek, miert hoztak be ilyen törvényeket. Speciel en heterokent sem akarok heterokat latni dugni a buliba meg ilyesmi, erre is lehetne mar valami szabályozás. Ne csak a melegeknek legyen 4 fal közti tema a szexualitás.
2021. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
MINDENKINEK az! -Csak a hangsúly kedvéért - és nem haragból - írtam nagy betűkkel!
2021. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös! A melegeknek ugyanolyan jogaik vannak, mint a heteroknak. Kb az azonos neműek közötti házasság az egyetlen kivétel, de az azért nem olyan nagy probléma, sok hátrány nem származik belőle. Ez a jogokért harcolás nekem inkább kiváltságokért harcolásnak tűnik.
2021. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nem ellenzem, de nem izgat.
2021. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
7, gyereket sem fogadhatnak már örökbe. Igen, a házasság nem olyan nagy dolog, de mégis érződik rajta hogy krva felesleges volt meghozni, csak azert kellett hogy nehogy nyugodtan tudjanak elni, hanem bssza majd az agyukat hogyha veletlen eszükbe jut hogy szeretnének házasodni akkor nem lehet = megkülönböztetés.
2021. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

9-es! Dehát különböznek, miért ne lehetne megkülönböztetni őket? Egy vak ember sem lehet buszsofőr. Akkor azért is harcoljanak?

Nyugodtan élhetnek, nem hiszem, hogy pl. a pridenak ez a célja. Olyan, mint a fociban a szurkolótábor. Mindig verekedés a vége, mert kikapott a csapat, vagy éppen nyert. Mindegy, csak balhé legyen.

2021. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!