Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A sztárok el szokták olvasni,...

A sztárok el szokták olvasni, szoktak válaszolni rajongói üzenetekre az Instagramon? Ti írtatok már sztároknak üzenetet?

Figyelt kérdés
Elisabeth Moss-nak szeretnék írni egy üzenetet az Instagramon. Nyílt titok, hogy ő a kedvenc színésznőm. Minden bizonnyal én vagyok a legnagyobb rajongója. Vagyis a családja biztos nagyobb, de Magyarországon, sőt szerintem EU szinten én vagyok a legnagyobb rajongója! Minden filmjét láttam és a sorozatokba, amikben szerepel is csak miatta néztem bele. Meg szeretném köszönni neki a felejthetetlen éjszakákat és pillanatokat, amiket filmezés közben nyújtott nekem. Illetve megdícsérném a munkásságát. És írnám, hogy nagyon szurkolok neki, hogy kapjon Oscar-díjat a jövőben. Ha ezt leírom neki, mint egy random senki a világ másik végéről, elolvassa egyáltalán, és fog válaszolni nekem? Ha ez számít, én folyamatosan lájkolom az új posztjait, és néha komizok is, hogy gyönyörű és nagyon tehetséges. Lehet, hogy emlékszik rám, és válaszolna, ha írnék? Ti mit gondoltok? Van aki már írt rá egy sztárra, és válaszolt neki? Ha csak elolvasná, az is nagyon sokat jelentene nekem. Vagy esetleg ha beszívecskézné az üzenetem. Nagyon boldog lennék.

2021. júl. 23. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokan írnak neki lehet a menedzserei üzemeltetik a platformot.Sok ezer üzenetet kap.Nem hinném, hogy válaszolna, de sosem kell feladni a reményt.
2021. júl. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kötve hiszem, hogy személyesen válaszolna. Esetleg ha valamiért nagyon érdekes az üzenet azt megmutatják neki.
2021. júl. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Több tízezer ember állítja azt magáról amit te. A közösségi média oldalakat nem a sztárok kezelik, mert napi több ezer rajongói üzenetet nem fognak elolvasni.
2021. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!