Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Instagramon miért van mindenki...

Instagramon miért van mindenkinek tökéletes élete?

Figyelt kérdés
Szinte mindenkinél azt látom, hogy tökéletes az élete. Bármilyen névre keresek rá, mindig csak a tökéletest találom. Szinte minden csaj modellkedik és nagyon szép az arcuk, tökéletes az alakjuk, nagyon jó pasijuk van, gazdagnak is tűnik mindenki. Az is lejön, hogy mindig buliznak, étteremben esznek, nyaralnak, rengeteg helyre mennek, mindig jól érzik magukat, és emellett szinte minden helyzetben szépek tudnak maradni a képeken. Van akinek már a család is összejött 25 alatt. Annyira irigylem őket :(
2021. jún. 23. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Vigyázz. Ez nem mindenesetre igaz. Van aki arcát és egoját teszi bele. Nem egy csajt ismertem aki csak direktbe fotózást instára azt nincs palija.
2021. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert akinek szar az élete, az nem mutogatja instagramon. És van akinek csak úgy tűnik hogy jó.
2021. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert a jó pillanatokat jobb megörökíteni, mint a szart? Mindenki tudja hogy a másiknak szar, hisz mind majdnem ugyanazt éljük át, de a jóba nincs mindenkinek része, az különlegesebb, pl: Maldívra elmenni vagy mit tudom én. Büszkék rá hogy boldogok, csak annyiszor boldogok, amikor kitesznek képet. Ami ha van 200 kép, az sem az egész életük. Ez nem jelenti hogy perfect életük van! Sőt, ilyen kevésszer érzik jól magukat talán, ahány kép kinn van. Van aki egyedül van lonely, és úgy tesz ki valami fake mosolygós képet, hogy ne érezze magát annak.
2021. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az előttem lévők leírták, szinte ugyanezt tudom elmondani. Talán azért, mert a szomorú, depis oldalakat általában sokkal kevesebben követik. Illetve ki ne szeretne inkább (bárkinek is) a jobb oldalát mutatni mint a rosszat? Vagy ott van az is, hogy szeretnék, hogy irigyek legyenek rájuk, hogy milyen tökéletes az életük. Ennyi.
2021. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
😂😂😂 ha tudnád, hogy a 90%-a csak látszat...
2021. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
A szerencsétlen, nehéz sorsú emberek nincsenek instán vagy ha vannak is, akkor nem posztolnak. Ezért torzít a kép. Nézelődj itt pl, már jóvalásabb élethelyzetekről olvashatsz. De a legjobb, ha a környezetedben nyitott szemmel és füllel jársz.
2021. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert erről szól az oldal. Az egy kirakat. Kéretik akként is kezelni.
2021. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem az életüket látod instagramon, hanem azt, amit mutatni akarnak. Ezek egy-egy részlet az életükből, vagy még annyi se.
2021. jún. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Gazdagok, azért, dicsekednek, hogy nekik bejött az élet.
2021. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Electrifymyheart ***** válasza:

Azért, mert mindenki tökéletes, természetesen.

Én nem ezt látom, btw. Én csak érzelmileg nyomorncs, elkeseredett, családi problémákkal küszködő, depressziós, csalódott, a magán életének privát és depresszív oldalát bemutató posztot látok, amihez mindenkinek közé van.

Ki akarja kitárni élete szar részét az internet világa felé, hogy aztán ezt felhasználva beletapossanak és megalázzák? Esetleg te azt is megosztod a nagyvilággal, mikor éppen kirugnak? Vagy épp valamit elcsesztél?

2021. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!