Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pár éve volt több elhízott...

Pár éve volt több elhízott ember vagy most van több? Mert én mostanában egyre több inkább korosan sovány és csúnya embert látok mindenhol, régebben több szebb, ráadásul kedvesebb emberek is voltak.

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez segít, én pontosan pár éve is kövér voltam.
2021. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Én is kövér voltam pár éve, és most is. Akkor is sok kövéret láttam, most is.

Mondjuk egy 10-20 kiló felesleg szerintem alap a legtöbb átlag magyar emberen. Ezen felül pedig látni bőven kórosan elhízott embert is. (Én magam is az vagyok.) Jó zsíros a konyhánk, szeretünk zabálni, nem vagyunk egy gazdag nemzet, rengeteg embernek nincs lehetősége azt az életet élni amit szeretne, csak beül a tévé elé kikapcsolódni munka után.

2021. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elég sok csont és bőr fiatalt láttam pl ma is, de nem tudom régen mennyi volt.

Én is csonti vagyok, de régen is az voltam.

2021. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!