Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket hány évesen engedtek...

Titeket hány évesen engedtek el a városba este vagy sötétben a belvárosba haverokkal? Továbbá nagyon gettós a belváros a nagyobb városokba este (voltam már este a városba, csak más városokra is kíváncsi vagyok)?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
9. ben már engedtek ,de akkor még mondanom kellett hogy hova és mikor jövök,ami sztem logikus ha azt nézed hogy buliba akármikor leüthetnek plekniből vagy véletlen annyira bebaszol hogy nem találtok haza :D
2021. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17-18 évesen.
2021. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 évesen (fiú) de ez a környék elég nyugis
2021. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

14 voltam amikor nyáron már a barátnőmmel elengedtek a hegyaljara egész hétre

Illetve szintén 14 voltam amikor megengedték hogy a barátnőmmel Miskolcról, Pestre jöjjek vonattal, este elmenjunk a Depresszió koncertre, majd hanjalig az első vonatig járkáltunk a városban 😅 úgyhogy 14


28/N

2021. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 24. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem igazából szeirntem 14 évesen már elengedtek volna akárhova, biznak bennem, csak akkor még nem jártunk szórakozni. 18f
2021. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14-15. Akkor még meg kellett beszélnem, hogy hova megyek kivel, de már elengedtek. 18 évesen már csak annyit mondtam, hogy megyek, majd jövök kb éjfélkor, vagy később. A lényeg az, hogy soha nem tűntem el, meg nem volt olyan, hogy a szüleim nem tudták egyáltalán, hogy mikor jövök, meg kb hol vagyok. Úgy voltam vele, hogy ha bármi történne tudják azért, hogy hol keressenek legelőször.
2021. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor ezt igényeltem. 10-11 évesen.
2021. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, annyit hozzátennk, hogy én nem pontozok senkit (bár emiatt nem panaszkodott senki, csak előre leszögezem).
2021. júl. 27. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!