Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hülye vagyok, ha ritkán járok...

Hülye vagyok, ha ritkán járok társaságba?

Figyelt kérdés
Őszintén nem nagyon van akivel szívesen járok és azok is ritkán érnek rá.
2021. júl. 27. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha jól érzed így magad teljesen jó. Én se járok. Szeretem a munkám, az jobban leköt mint a bulizgatás.
2021. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az. Én sem járok. Munka után párommal töltöm az időt, vagy ha tovább dolgozik akkor szöszmötölök az akváriummal vagy a kaktuszokkal az erkélyen esetleg olvasok. Nem vágyom emberek közé menni.
2021. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél jó emiatt?Én sem vagyok ez a nagy társasági ember.Amúgyis nagyon nehéz értelmes társaságot,barátokat találni
2021. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Hülye nem vagy, de szerintem hasznos, ha az ember társaságba jár, megismer új embereket, és ezáltal kapcsolatokra, ismeretségre tesz szert.


Saját magad fejlesztésében, megismerésében is hasznos, ha van külső visszajelzés.


Hozzá tenném a társaság nem egyenlő azzal hogy piálás, bulizgatás. Pont ez a lényeg a társaság bármi lehet. Neked kell megtalálni a te érdeklődési köröddel leginkább kompatibilis embereket.

2021. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul írtam pfff

Miért lennél hülye emiatt?Azt akartam írni nem hogy jó XD

#3

2021. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy ez miatt hülye. A mai világban meg főleg nem.

Aki gyári melót végez, hazamegy, eszik és döglik az ágyban, energiája szinte nincs semmire, nem am, hogy bulizgazni.

A másik meg, hogy már az emberek is inkább kétszínűek, azt nézik, érdekbarátságok kötődnek. Akiből lehet valami hasznot húzni, annak puncsoknak ezerrel, akiből meg nem, az le van ....

2021. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye csak introvertált vagy.

#4esel egyetertek. Akkor is probalj kimozdulni, megimserni embert mert nagyon hasznos lehet mégha intro vagy.

2021. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Főleg akkor lehetnek hasznosak az ismeretségek, ha éppen munkát keresel!


Hidd el, hogy jó ha van támaszod a munkanélküliség idején - bármilyen okból jutsz el oda esetleg. Persze ne így legyen...)

2021. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én továbbra sem értem, miért csak a bulizgatás jelenti a kikapcsolódást és társaságot, miközben annyi más dolog is van.


Illetve sosem értettem azokat akik természetesnek veszik az otthon döglést azzal a kifogással, hogy "semmire nem marad erő".


Ismerek elég sok építőiparban dolgozót, gyári munkást.


A legtöbbjüknek pont a hobbi és a társaság adja az élet értelmét. Hétköznap robotolnak, cserébe ott vannak a hétvégék, amikor azokkal töltheted az időt akikkel jól érzed magad. Legyen az horgászás vagy túrázás... nyilván van akinek ez kimerül a haverokkal alkoholizálásban, de nem mindenkinek.


Teljesítménytúrázókat ismerek akik az átlagember szemében "gyári melósok" közben meg minden hétvégén 50-100 km távokat gyalogolnak/futnak és van kiépült kapcsolati rendszerük a hobbijukon belül.


Illetve pont az a jó az egészben, hogy folyamatosan alakul a társaság, jönnek-mennek emberek így sokkal könnyebb olyat is találni akivel lehet programot szervezni.

2021. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!