Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha ma este meghalnál, és már...

Ha ma este meghalnál, és már nem beszélhetnél előtte senkivel, akkor mi lenne az, amit a legjobban bánnál, hogy nem mondtál el valakinek? Miért nem mondtad el eddig?

Figyelt kérdés

#nem montad #el senkinek #sajnálnád
2021. aug. 1. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Nem szeretek beszélgetni. Nyugodt szívvel halnék meg.
2021. aug. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Álmodnék valami szépet utoljára szexelnek egy jót álmomban
2021. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Két éve életem legrosszabb időszakát élem, miután egy számomra fontos személyt akaratom ellenére megbántottam. Bocsánatot kértem, de nem akarja a továbbiakban kibeszélni az esetet.


Szóval nincs nagy jelentősége, hiszen már megtörtént a bocsánatkérés, de mivel még mindig nagyon a hatása alatt vagyok, bánnám, ha nem tudnám újra szóba hozni az ügyet.

2021. aug. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen nincsen, mert ami a szívemen az a számon ember vagyok..

Viszont utoljára elmondanám a családtagjaimnak, és a páromnak, hogy nagyon szeretem őket.


U.i. Viszont elég nagy gáz lenne, ha ma este halnék meg, mert éjszakás leszek a helyi kórházban. Akkor már inkább nem várhatnánk meg a holnap reggelt? :D

2021. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bár, nem beszélhetek senkivel, most esett le. Akkor viszont azt bánnám, hogy nem mondtam el utoljára, hogy mennyire szeretem őket.
2021. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én apósomnak mondanám meg, hogy a fia boldog volt velem.

És feleslegesen fordult el a saját fiától, azért mert 10 év után sem tudott engem elfogadni.


És arra kérném, hogy támogassa a fiát,(nem anyagilag) legyen mellette. Mert meghalok és szüksége lesz rá a nehéz időkben.

2021. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs bennem hiányérzet ezhel kapcsolatban.
2021. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnálnám, hogy a kitalált történeteimet nem ismerhette meg senki. Azért nem mondtam még el senkinek, mert még dolgozom rajtuk.
2021. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy sosem mondtam el az egyik osztálytársamnak, hogy fülig szerelmes vagyok belé. Azért nem mondtam el neki, mert egyrészt félős vagyok, másrészt sokkal jobb fiút érdemelne nálam.

19/F

2021. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ma már nem nem beszélnék senkivel sem, mert megtanultam: az emberek lehet, hogy külsőre különböznek egymástól, mert szép/ronda egyik-másik ember, de belsőre...? Ugyanolyanok.
2021. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!