Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szombaton lakodalomba kell...

Szombaton lakodalomba kell mennem, és rettegek a menyecsketánctól, mivel botlabu vagyok. Komolyan 0 ritmus érzékem van. Mit tegyek, hogy ne legyen nagyon kínos?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni szerintem, hogy hogyan támcolsz. Ráadásul nem is kötelező :)
2021. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%
Tanuld meg az angol kéringő alaplépését. YouToube-on fent van. Egyszerű és még el is hiszik hogy tudsz táncolni
2021. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál pár pohárral, érezd a ritmust, a többi jön magától :D
2021. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Semmi sem kötelező.
2021. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne viccelj már, hát az nem a táncról szól, hanem a lóvéról. Bedobod, amennyit erre szánsz, aztán elkapod a menyasszonyt, rakosgatod a lábad 10 ütemig, mintha lépegetnél (közben a csajt nem engeded el), aztán mosolyogva megköszönöd és lelépsz.
2021. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy #3-nak igaza van.

Pár pohár bor, és egészen könnyen fog jönni :)

2021. aug. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Vagy egy-két feles vagy pálesz és úgy mint a rakéta
2021. aug. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Bármennyire is hihetetlen, de egy átlag magyar lagziban nem hivatásos, profi táncosok szoktam táncolni, hanem átlagos emberek, így nyugodtan szállj csak be, egy kis alkohol tényleg segíthet.


(P.S.: imádom, amikor a pár a Nagy Nap előtt elmegy tánctanárhoz, majd a táncnál látni, hogy csóri férj feszeng, izzad, mint állat és koncentrál minden egyes lépésnél, természetesen kilométerekről kiszúrni, hogy mennyire nem ez a természetes közege és a háta közepére nem kívánja...)

2021. aug. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát legyél túl rajta mihamarabb, biztos lesz még 1-2 botlábú. Én is nagyon szenvedtem és utáltam. És még pia is csak a pultnál volt.
2021. aug. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!