Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan bulizzak biztonságosan?

Hogyan bulizzak biztonságosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most lépek a bulizós időszakomba, végre van társaság, meg engedi a vírus is, és nem tudom, hogy kéne pl az értékeimet magamnál tartanom. Hátizsákkal tuti leütnék mindenkit, válltáskám nincs, meg semmi ilyesmi, nyár van, kabátzseb se játszik. Vagy én gondolom túl? Ti hogy tároljátok értékeiteket, pl telefon, iratok és pénz? Elsősorban báros zenés bulira gondolok most, sok ember kisebb helyen.


21/F



2021. aug. 14. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan hátizsákokat amik nem nagyok, és még is beleférnek ezek a dolgok én is ezt teszem, személy szerint nike tornazsákot használok, nem zavar senkit és meg is érezheted ha lopni akarnának, mert sajnos nem ritka.
2021. aug. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Lapos uvtaska a polod alatt.

Kis textil zacsko,amit zsinor huz ossze: ezt rakulcsolod az ovedre es a nadragodon belul logatod.


Vagy vigyel olcso nyomogombos telefont,keves kp-t.


Meg tanc kozben is ellophatjak toled,h kiveszik a zsebedbol.

2021. aug. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Övtáska
2021. aug. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobb zsebemben telefon, bal zsebemben vékony pénztárca, bal farzseb kulcs, jobb farzseb rágó, kis KP. Persze ehhez olyan rövidnadrág kell aminek vannak zsebei.


De övtáska sem rossz, illetve ilyen zsinórós zsák sem, az nem annyira nagy mint egy rendes hátizsák.

2021. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én mindíg valahova eldugom a táskát aztán eddig még nem lopták el szerencsémre egyszer se.
2021. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!