Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon ha rámegyek egy...

Facebookon ha rámegyek egy ember profiljára és se ismerősnek nem tudom jelölni, se üzenetet küldeni az jelent valamit? Illetve ha ezt be lehet állítani, hogy aki nem ismerősöm az ne tudjon üzit küldeni, hogyan kell?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Talán letiltott.

Te is le tudsz tiltani mást.

Bár elég gyerekes dolog.

2021. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem tilthatott le mert nem is ismer, megnéztem más profiljáról, és ő ugyanúgy nem tudna neki üzenetet küldeni
2021. aug. 20. 21:49
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Valszeg nincs közös ismerősötök, ő pedig beállította, hogy csak ismerősök ismerősei tudják őt jelölni.
2021. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de nem a jelölés a lényeg hanem az üzenet..
2021. aug. 20. 22:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4 (kérdező)


Üzenetet azért nem lehet neki küldeni, mert van egy olyan facebook szabály, hogy aki még nem érte el a 18 éves kort a facebookon, hanem még 18 éven aluli, annak totál ismeretlenek nem írhatnak, ha nincs közös ismerős, mert aki még 18 éven aluli az még gyerek és gyereket nincs joguk idegen embereknek zaklatni, mert még védtelen.


A facebook ezzel védi a 18 éven aluliakat, hogy ha nincs vele 1 szem közös ismerősöd sem, akkor nem írhatsz neki üzenetet.

2021. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Ezt te is kitudod próbálni, állítsd át a születési dátumodat mondjuk 2005-re és csinálj egy kamu fiókot, amivel nincs közös ismerősöd és ugyanúgy nem lehet lesz majd üzenetet küldeni.
2021. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm szépen, ezt nagyon jó tudni, ment a pipa
2021. aug. 20. 22:59
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi #6, ki is próbálom, mert ez nekem is jól jönne, hogy ne tudjanak üzengetni:)
2021. aug. 20. 23:00
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Régen volt amúgy olyan beállítás a Facebook-ban, hogy csak ismerősök küldhettek neked üzenetet, csak aztán ezt valamiért kiszedték belőle. Pedig elég hasznos dolog volt. Ugyanis felnőtt embert sincs senkinek joga zaklatni.

2021. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én a beállításoknál találtam egy ilyet hogy beállíthatom ki küldhet nekem üzenetet, de erre mikor rámentem, angolul írta ki hogy ez a funkció bizonyos országokban nem elérhető, szóval még mindig van, csak mi nem tudjuk használni, ami kár mert ez tényleg tök hasznos lenne felnőttek számára is
2021. aug. 21. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!