Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy valaki csak eljátsza, hogy szeret/bír vagy tényleg barátok/ vagy a szerelmem? Miben nyilvánul meg a kamu barát vagy kamu szerelem?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

A kamu barát csak akkor keres, ha valami baja van, vagy ha valami kell neki, viszont rá fordított esetben nem lehet számítani.

Illetve csak azért barátkozik veled mert neki abból valamilyen haszna/érdeke származik.

2021. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
A nehéz helyzetekben általában megmutatkozik. Meg az idő is segít lebuktatni az érdekembert.
2021. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Bajban ismerkszik meg a barát", azon kívül viszont csak érezni lehet.
2021. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen kamu barátom. Én mindig ott voltam mellette amikor bajban volt és szüksége volt rám. Ő egyszer se kérdezte meg tőlem mit segíthetne, nem is segített, amikor bajban voltam. Aztán amikor már nem volt rám szüksége (lett elég pénze, volt, akivel eltöltse a szabadidejét) egyszerűen eldobott, mint egy rongyot.
2021. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!