Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány évesen és hogyan lógtál...

Hány évesen és hogyan lógtál először a suliból? Évnyitóról is lógtatok már? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

#ötlet #iskola #lógás #jön a szeptember
2021. aug. 24. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem volt rá példa. Volt, mikor egyedül ültem egy órán.
2021. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Negyedikbe énekkarról ellógtam, utáltam, nem akartam elmenni, végül annyiszor ellógtam, hogy kirugtak, meg az iskolából is :D


Végül átvett egy sportiskola, ott már rendesen tanultam, meg nyertem 2 magyar bajnoki címet is az iskolának atlétikában.

2021. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lógtam, pedig jó lett volna pár évnyitót/évzárót ellógni. Apám elvert volna, mint a xart. Szüleimnél nem volt opció az otthonmaradás.
2021. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Elsos koromban ... nem tetszett az iskola ... fogtam magam es bementem anyukam munkahelyere, mert ott igen is szerettem lenni ... igen am, de kozben elkezdtek keresni es anyukamat behivtak az iskolaba, hogy eltuntem :)


Mindenki tiszta fraszban volt, de addigra mar odaertem anyum dolgozojaba ... ott elbujtam es vartam az anyukamat. Egy ido mulva visszaert anyam a munkahelyere ... en elojottem a fuggony mogul es akkora pofont kaptam, hogy majd elgurult a fejem :)


Persze az iskolaban sem dijjaztak a dolgot es kaptam igazgatoi pecsetes rovot! :D (basszus, csak 6 eves gyerek voltam!?) - nem is lett belolem soha normalis ember :)))

2021. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak egyetemen „lógtam”, de ott igye az előadások látogatása nem kötelező.
2021. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

10-14 évesen lehet, hogy ellógtam 1-2 szolfézst vagy elfelejtettem valami különórára elmenni.

15-16 évesen lógtam először szándékosan suliból. Évnyitót nem, de évzárót már lógtam el.

Amúgy nem lógtam sokat és kitűnő tanuló voltam egy nagyon jó gimiben. Az érettségim is kitűnő lett. Felvettek az álomszakomra, ahol jól teljesítek. Szóval nem azon az 1-2 ellógott évzárón és rajzórán múlt. A "fontos" órákra bejártam és tisztességesen dolgoztam is.

Hogyan:

Nem mentem be a terembe, kimentem egy barátommal fagyizni vagy a pékségbe. Nem mentem be időben, olvastam a könyvtárban, aludtam a könyvtárban.

Természetesen rengeteg olyan volt, amikor volt mondvacsinált indokom. Nos ezeket nem számítom.

2021. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alsós voltam, pontosan nem emlékszem, hány éves. Osztálytársammal ellógtunk a napköziből hozzájuk Wolfensteint játszani a gépükön.
2021. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4+


Oviban is kereket oldottam egyszer :) A Margit-szigetre hordtak ki minket jatszani ... ott csatlakoztam egy masik ovis csoporthoz es abbol a csoportbol is atboklaszott valaki a mi csapatunkhoz (igy amikor a buszra felszalltunk, a letszam mindket csoportnal megvolt).


Akkor derult csak ki, hogy valami nem stimmel, amikor a szulok jottek a gyerekekert :) Eszeveszett telafonalgatas ossze-vissza, de aztan a vegen mindenki hazakerult a rendes helyere :)))

2021. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1×, a többiek bevontak, hogy egy óráról, amin helyettesítés volt lógjunk meg. Igazgatói lett a vége, 18 voltam (év vesztes voltam).
2021. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Soha, volt amikor ellógtak a többiek és én maradtam egyedül ott órán.

Ilyen dolgok miatt vagyok a tanárok kedvence🥰

2021. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!