Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az Anotalk mire jó?

Az Anotalk mire jó?

Figyelt kérdés
Én még csak most próbáltam először. Ha valakivel beszélek, akkor valószínűleg utoljára beszéltem? Egyáltalán milyen témákról szoktatok beszélni. Nekem nagyjából olyan semmitmondó egyelőre.

2021. aug. 24. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Semmire sem jó.
2021. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Unaloműzésként vannak ott fent emberek, akik azt várják, hogy találjanak olyat,aki szórakoztatja őket.


Az oldal célja meg a nevében van... anonim beszélgethetsz másokkal.

Ha nem akatsz anonim maradni, akkor cserélhettek elérhetőséget, ennek nincs akadálya. De a felület azt akarja megadni, hogy ne félj a másiktól, szabadon beszélhetsz, mert úgysem tudhatja meg, ki vagy te. Tehát ez a félénk, i.trovertáltabb embereket bátoríthatja inkább társalgásra.

2021. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy már szinte csak kanos palik vannak ott, és próbálnak szexpartnert keresni. Ahogy talál a program nekik egy partnert, reflexből Ctrl+V-zik, hogy "szia kor? város?" meg a farkukról a képet, és ennyi. :D Nem mindenki ilyen persze, csak a 80%-uk.

Gyakorin is ezt lehet amúgy észrevenni, egyre több a testvérszexes, menstruációs, betétbe hugyozós, heretaposós kérdés, amikre ha válaszolsz, jönnek az undorítóbbnál undorítóbb privátok.

2021. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Beszélgetésre.

Én régebben sokszor felmentem oda, unalomból. Sok ott a hülye, de persze vannak kivételek.

2021. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Trollkodásra.
2021. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Anonim beszélgetésre, időtöltésre jó az oldal. 10-ből 1 emberrel egész jól el lehet beszélgetni. Ha pedig valaki tényleg erdekel, lehet cserélni elérhetőséget is. Volt barátommal itt ismerkedtünk meg, három évig együtt is éltünk.
2021. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén ajánlom, hogy messziről kerüld el azt az oldalt...
2021. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!