Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az olyan chatoldalakat, mint...

Az olyan chatoldalakat, mint az AnoTalk, vagy az Omegle monitorozzák a moderátorok?

Figyelt kérdés

Mármint valós időben láthatják a beszélgetéseket?


Én úgy tudom, pl az omeglén írva van, hogy a videóchat moderálva van.



2020. jan. 4. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hinném, maximum visszakereshetők a chatek
2020. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És szerinted erre van kapacitásuk?
2020. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
AnoTalkon nem tudom mi a helyzet, de omeglén tényleg leírják angolul, hogy moderálják a videóchateket. Tehát nézik, ha azt tudják, akkor biztos a sima chatet is...
2020. jan. 5. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Es ezert mennyit fizetnek nekik, es kiknek eri meg ezert fizetni? :D
2020. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebben (kb 5 éve) chateltem omegle-n, akkor olyan fajta "moderáció" volt, hogy ha bizonyos kifejezéseket leírtál (szexuális tartalmú dolgok, meg gondolom káromkodás, erőszak), akkor automatikusan letiltottak ip cím alapján. Olyasmi, mint itt gyakorin amikor "nem megengedett" kifejezéseket írsz egy válaszba és automatikusan nem küldi el. Videóchatet nem próbáltam, vannak megfelelő oldalak, ha arra kíváncsi valaki, hogy idegen pasik hogyan verik.
2020. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!