Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Strandon miket csinálnak a...

Strandon miket csinálnak a lányokkal a medencében, amiért annyit sikítoznak?

Figyelt kérdés
A múlt héten strandolni voltunk. A medencétől kicsit arrébb olvasgattunk, beszélgettünk. Közben feltűnt a medence felől a rengeteg sikítozás. Amikor aztán arra mentünk, már nem volt semmi. Nem hiszem, hogy a vízbe lökdösték őket, mert az csobbanással járna. Ha meg simán víz alá nyomják őket, akkor nincs idejük sikítani. Akik ilyeneket játszotok, miket jtászotok pontosan?

2021. aug. 24. 17:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%
A csajok szeretnek sikítani. Én vasárnap ültem életemben először hullámvasúton és ott is sikítottak kis lányok. Engem meg idegesített, hogy sikítanak, mert be voltam s.z.a.r.v.a a hullámvasúton, mert először azt hittem, hogy a hullámvasút nem lesz vészes, mivel nem volt benne olyan rész, amikor fejjel lefelé száguld, de még így is féltem rajta. Amúgy főleg a kis lányok és a tini lányok szeretnek sikítani.
2021. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Agyhalottak...és nem csak a strandon,amikor tűzi játékon voltam most,akkor is jobban visítoztak mint a kisgyerekek az ilyen tini lányok.
2021. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Valami pasi fogdosta őket a víz alatt,azt élvezték.Bár lehet egymást simogatták.
2021. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Én azt bírom, mikor azt sikoltozzák az osztályban, mikor valaki előkapja:

- Fúúúj, fütyi, fúúúúj!!!

Mintha nem tudnák, hogy egyszer majd egy ilyen fog úgyis beléjük hatolni, és élvezni fogják. 😁

2021. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez semmi!

Amikor osztálykiránduláson voltunk, és jöttünk haza Debrecenből, akkor a személyvonaton az osztály lány tagjai minden 5 percben felsikítottak!

2021. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

#4:

"azt sikoltozzák az osztályban"

Az osztályban valaki csak úgy random elő szokta kapni a slagot?

Én nem tudom, hogy milyenek a sima sulik, az enyém egyházi! :)

2021. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
4# ezt azért nehezen hiszem el:)
2021. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6# Nálatok nagy lenne a riadalom:)
2021. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet! :)
2021. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Úgy tapasztaltam, akkor sikítanak a lányok a medencében, amikor megfogom őket, és szinte biztos, h le is fogom nyomni őket a víz alá, és nem tudnak mit tenni ellene. Mielőtt víz alá kerülnek, sikítanak egy nagyot. Aztán a fejük szépen elmerül a vízben, általában a medence aljáig, a lábuk meg fent van az égben.
2021. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!