Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meddig marad meg a nyári...

Meddig marad meg a nyári barnaság körübelül? Hány hétig? Mert nagyon szépen lebarnultam, és nem szeretnék kifakulni. Hogyan kerüljem el a kifakulást?

Figyelt kérdés

#barnaság #meddig marad
2021. aug. 27. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Ugye tudod, hogy a barnaság a bőr sugárzásra adott gyulladásos reakciója? Nem egészséges és a gyors sejtelhalás miatt ráncosodáshoz, bőrrákhoz vezethet.


Használj inkább barnító krémeket. Sokan fogják a szolit javasolni, de kerüld el messziről, ha egészséges és fiatal bőrt szeretnél.

2021. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, eszedbe ne jusson se önbarnítót magadra kenni ( [link] se szoliba menni. Próbálj enni minél több karotin tartalmú ételt, az még valamennyire tud segíteni.
2021. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Na aztán a barnito krém a sok mesterséges kémiai szrral aztán tényleg nagyon jó, annyira jó, hogy napokkal a használat után ki tudják a vérből mutatni a krém molekulait...
2021. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
2021. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

#4 Attól, hogy van egy csomó, ami egy kalap szar, egy jobb összetételű önbarnító sokkal jobb, mint az UV-A sugárzásnak kitenni magad.


De felőlem mindenki úgy szottyad meg, ahogy akar, én csak örülök, hogy a magatokfajták miatt tartanak lassan 10 évvel fiatalabbnak a koromnál. :D

2021. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2021. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

#5

Jaj, drágaság, rólam se mondják meg, hogy hány éves vagyok. Úgyhogy kérlek, ne szállj el magadtól. Sőt, mivel fehér bőrű vagyok, nagyon odafigyelek a bőrömre.

Juj, remélem most az egódat nem tettem tönkre. :D

2021. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bőrtípustól függő és ez a lényeg. Nap által elért barnulást nem lehet meghosszabbítani. Max., ha zuhanyzáskor nem dörzsölöd magad agyon, és nem áztatod magad teli kád vízben, tele habfürdővel. Sokkal hamarabb fakul a barnaság. Ennyit tehetsz.
2021. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 Nyugi picim, huszonévesen még nagy a pofád, de az életmód szépen kiül a buta fejedre. Mindennek megvan az ára, a következménye. Emlékezz majd erre, mikor már lelassul a kollagéntermelésed :*
2021. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hónapon belül biztos, hogy elmúlik, vagy alig marad belőle valami. Októberben már senki nem barna.

A barnaság elmúlását, vagyis a bőröd megújulását ugyanúgy nem tudod akadályozni, mint a hajad vagy a körmöd növekedését. Nem is lenne érdemes, ez az egészséges működésük.

Inkább próbáld azt nézni, hogy a fehérebb bőr is lehet előnyös és szép, illetve ilyenkor más árnyalatok állnak jól, variálhatsz kicsit az öltözködéseden és a sminkeden.

2021. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!