Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én nem tudom mihez kezdjek?!...

Én nem tudom mihez kezdjek?! Jövőhéttől kolesz, 3an leszünk egy szobában barátkozni nem tudok. És van egy csomó félelem, kiküzösítés, és hogy büdös leszek. Hogy majd elmenekülnek a szobatársak. Félek.

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
És mi a kérdés?
2021. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Már most rosszul csinálod, mert az alapvető ismeretlentől való egészséges félelmen túl is stresszeled magad. Ha stresszelsz akkor izzadni fogsz, attól pedig büdös leszel. Félsz attól, hogy büdös leszel, de pont amiatt vagy büdös, mert félsz és izgulsz. Engedd el. Mindenki izzad, fingik, büfög, szarik, csak nem csinál ügyet belőle.

Ha nem fogsz úgy viselkedni, mint egy idióta, nem fognak kiközösíteni sem, ehhez pedig már az is elég, ha nem végletesen viselkedsz (seggfej se legyél, és aszociális sem).

2021. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Stressz miatt pukizok rendszeresen... Persze igyekszem mindent kimosni (cipő, ágynemű, ruhák), vinni tisztiószereket meg tisztálkodásiszereket. úgy viselkedni mint egy idióta, sokszor alig tudok megszólalni azért néznek furán és azért fordulnak el mert nem tudnak velem beszélgetni. Pluszban bűn ronda vagyok.
2021. aug. 27. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
ha így áll a helyzet akkor hamar el fognak menekülni a szobatársaid és egyedül lehet te kis gyenge troll te
2021. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!