Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én félek attol hogy...

Csak én félek attol hogy valaki ül a kádban?

Figyelt kérdés
Tehát ezt képzeljétek el úgy hogy en megyek a wcre vagy vagy barhova es ott van mellette a fürdőszoba. Es ha en elmegyek mellette nekem a szemem megragad a kadon, foleg ha sotet van es fel kapcsolom a lámpát na akkor gorcsbe húzódik a gyomrom.. Nem a kadtolxd hanem hozy valaki ul benne es nez. Valaki massal is van ez vagy csak velem van ilyen félelem?

2021. jún. 3. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak te.
2021. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Okes xdd
2021. jún. 3. 22:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítom, hogy ezzel egyedül vagy, de nekem eszembe se jut ilyen.
2021. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodj meg, nem a fürdőszobában fog elkapni hanem az ágyadban mialatt alszol.
2021. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a tükörtől fosok esténként, hogy meglátok benne valakit.


Amúgy kiváncsi vagyok mitől jöhet ez, hogy valakinek ilyen félelmei vannak. Engem gyerekkoromban sokat ijesztgettek, hogy ez elvisz, az elvisz stb. Tv-ben ment mindenféle egész kis koromtól, akkor nem volt még olyan, hogy korhatár, a szülőknek meg max a szex jelenetnél jutott eszébe, hogy ez nem a gyereknek való. Én nagyon igyekszek minden ilyet távol tartani a gyerektől, amit nem ért meg és megijesztheti vagy direkt az ijesztgetést.

2021. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
5, én attól ijednék meg, ha belenéznék a tükörbe, és nem látnék benne senkit! XD
2021. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem probaltad meg, hogy megmosod a hatat? Lehet azt varja :)))
2021. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azert csak szolnek neki, hogy igyekezzen mert wc-zes utan jonnek megmosni a fenekemet :D
2021. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem csak te félsz!

[link]

2021. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Olykor én is, mennék pancsolni és ha van ott valaki, hogy küldöm el vagy ha tetszik, netán elférünk-e ketten összebújva?
2021. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!