Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gimnáziumok és egyetemek...

Gimnáziumok és egyetemek között van egy kis emberi különbség?

Figyelt kérdés

Mivel gimikben 15 (vagy alacsonyabb vagy több) évesek kezdenek tanulni, így sokan szekálják, közösítik a másikat, csúfolják őt, kinevetik, stb.

Egyetemeknél is ilyenek az emberek? Akik visszahúzodóak, fogyatékosok (pl: hallássérült) azokat piszkálják?


2021. szept. 1. 19:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Egyetemekben normális emberekkel találkozhatok?

2 éves gimire jelentkeztem, mivel nyilván szeretnék leérettségizni, így az első napon ahogy bementem az osztályomba, az egyik gyerek ki is nevetett, mert hallássérült vagyok.

Szinte az egész iskolában csak én vagyok hallássérült. Mindenki egészséges.

Egyetemeknél is ilyenek az emberek?

2021. szept. 1. 19:53
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, de megértelek.

Országban nem tudok olyan betegről konkrétan( lehet van) aki olyan lenne mint én.

Már most rosszul vagyok a holnapi nap miatt...

2021. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyetemekre felnőttek járnak. Ezek, amiket írtál, gyerekekre, kamaszokra jellemzőek .
2021. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy, nálunk a gimiben volt hallókészülékes srác. Soha, senki egy szót nem szólt be neki.

Nálunk nem volt divat...(90-94 közt voltam gimis, erős suliban.)

2021. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyetemeken már nincsenek ilyen gyerekes megnyilvánulások. :)
2021. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sajnos előfordulnak egyetemeken is, bár az ilyen emberek nem szoktak sokáig ott maradni.
2021. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyetemen nincs ilyen. Nálunk legalábbis biztosan. Nem vagyunk együtt egész nap, sem szünetekben, mint a gimiben. Óra után mindenki megy a dolgára.
2021. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Nalunk gimiben sem volt ilyen, videken tanultam, egesz jo iskola volt. Pedig elofordult ott meleg, autista, valami genetikai rendellenesseggel szuletett gyerkoc is, akinek az arca volt eldeformalodva, de nem bantott senki senkit. Egyetemen meg szerintem lesz.rja mindenki a masikat.
2021. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerezz jó jegyeket és mondd el, hogy ne aggódjanak, ez nem jár együtt szellemi fogyatékkal! Sajnos ez nem jut el az agyukig.. nekem beszédhibám van, ha tudnád mit kapok még felnőttként is! Kitűnő diplomával állok kipattintva, öltönyben, erre nekiállnak mutogatni és lassan beszélni az állásinterjún.. én elmondtam nyíltan, hogy direkt hoztam magammal, tudom, hogy nem fognak belenézni, de valamivel bizonyítanom kell, hogy nem debil vagyok, csak fura a beszédem a garatom és az orrjáratom formája miatt. Ide se akartak felvenni a HR-esek, most meg lesnek, hogy én kapom a prémiumot! :)
2021. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3# nekem egyetemen a helyem.. felnőttnek érzem magam, 18 éves koromban kinőttem ebből a viselkedésből, amilyet a mai tinik átélnek. Én tanulni szeretnék, de nehéz lesz így ezekkel együtt.
2021. szept. 1. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!