Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Menjek el erre a bulira, ha...

Menjek el erre a bulira, ha nincs kivel mennem, és nem ismerek senkit, valamit nem is mernék táncolni?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy félévnyitó buli egy szórakozóhelyen, ahol lesz dj, illetve tánc. Én sosem voltam ilyen helyen, és nem is mernék táncolni, meg azt se tudom, milyen mozdulatokat kellene csináljak. Senkivel menni se tudok, és azok közül se ismerek senkit akik ott lennének. Ahogy magamat ismerem ott se ismerkedék össze senkivel, de nem tudom mi tévő legyek. Nem szeretném az egyetemi éveimet is úgy eltölteni, hogy nem megyek sehova.

Ti mit tennétek? Esetleg valami tipp?


2021. szept. 7. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

1.miert nem gyakorolsz youtube elott otthon előtte?

2.online miert nem epitesz ki kapcsolatrendszereket

3.minek erolteted egyaltalan ha ilyen vagy

2021. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Es ilyeneket vesznek fel egyetemre..
2021. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Téged talán nem vettek fel, kedves második? Mondjuk ezzel a logikával nem csoda, mert összefüggés nincs a szociális képességeim és a tanulmányi eredményeim között.
2021. szept. 7. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

En mar lediplomaztam...

A problemamegoldo képesség amire képtelen vagy az egyuttal kognitív képesseget is tukroz az meg IQ-t is.


Nos egy egyetemistának sztem egy MINIMUM szinten legalabb rendelkeznie kell ilyen képességekkel.


Egy egyenletet hogy oldasz meg? Vagy integral az menne?

Az akinek eszebe nem jut annyi sem hogy ha nem tudok tancolni eloveszem a netet legalabb tanulni


2

2021. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor végül is magadat is minősíted az első hozzászólásodban? Csak mert te is benne vagy az egyetemre felvettek között.


Egyébként képzeld el, kutakodtam Youtube-on, de személyes véleményekre voltam kíváncsi, ami tudtommal nem tilos. Szerintem ha mindenkinek menne a problémamegoldás, akkor nem lenne szükség erre az oldalra, de kinek mi. Remélem jobban fogsz aludni most, hogy ezek a dolgok nem maradtak benned.

2021. szept. 7. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Magamrol nem irtam.
2021. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valóban, de kivételként sem írtál magadról.
2021. szept. 7. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!