Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lett az osztály/iskola...

Mi lett az osztály/iskola legjobb csajaival?

Figyelt kérdés
Akikre minden srác csorgatta a nyálát és minden lány, még ha nem is vallotta be magának, irigykedett. X év után, osztálytalálkozón, vagy csak hallomásból, mi történt azóta velük? Lett rendes munkájuk, megcsúnyultak, lett család, gyerek, megkomolyodtak esetleg?

2021. szept. 9. 19:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Általános suliból az egyik ilyen alfa csaj kiment Németországba k*rvának. Azóta is ott „dolgozik”. Talán az érettségit sikerült letennie, de már előtte is a pasikat kezelgette. A többi ilyen csajról nem tudok infót, csak a fent említett csajnak a szintúgy alfa bnőjét szoktam látni, már a második gyereknél tart, és még sosem dolgozott. Neki az érettségije meg lett épp hogy... (egyébként ez a csaj elég otromba teremtés, csak magabiztos).
2021. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy remek kérdés szerintem. :) Volt egy csaj, akibe az egész város hasonló korú fiúi szerelmesek voltak. Elkezdett drogozni, mert kurvulni külföldön. Most már 30 fölötti és elég rendesen lepukkant a külseje. Állandóan látom a rosszlányokon, de valahogy nem visz rá semmi, hogy megtudjam, hogy milyen is lehet vele a szex. Még ingyen sem élnék a lehetőséggel. :D Egy másik ráállt arra, hogy kétévenként szül egy gyereket és mindig más pasi az apuka. De ő is elég rendesen lepukkant, meghízott, meg ilyenek. Utána kellene néznem, de első blikkre azt tudom mondani, hogy a suli legjobb csajai kivétel nélkül eléggé szar életet hoztak össze maguknak. Akik viszont olyan kis átlagosak voltak, ők megszépültek, lett rendes iskolájuk és munkájuk. :)
2021. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

Én napokban néztem face-n mi van velük.Mind a 3nak gyereke van, 1-1 kölök, és egyedülállóak.

Elé dögösek is mai napig, 36 évesek lettek. Szerintem most rástartolnék valamelyikre, tuti siker lenne.

2021. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
32%
4-es én is ezt tapasztaltam. Most már elérhetőek számunkra is, de most már kinek kell? :D Három gyerekkel 36 évesen? :D
2021. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
43%

Az én volt osztályaimban (3 volt) azt látom hogy kevés kivétellel ugyanazokkal a lapokkal játszunk mint amiket tinikorunkban leosztottak. Mondjuk nem a nyócker vagy egy szabolcsi, borsodi zsákfalu, hogy arról számolhassak be hogy ki lett prosti, vagy nagyon lelakott nyanya 40 éves korára.

41-42 évesek vagyunk. Átlag 30 körül kezdtünk szülni.

Egyetlen jócsaj se lett közülünk lelakott, ugyanazok vagyunk akik akkor voltunk. Mármint a hierarchiában 🙂 Nyilván mindannyian változunk, de akik akkor a topcsajok voltunk, mostanra se lettünk macinacis, tetovált, műkörmös, szolis nagymagyaranyák. A legtöbben külföldön vagyunk, külföldi férfival.

Én tényleg azt látom hogy mindenki abban a fiókban maradt ahol régen volt. Az átlagos lányokból átlagos, helyes nők és anyukák lettek, a tényleg nagyon előnytelen külsejű lányok kevés kivételtől eltekintve egyedül maradtak gyerektelenül (a korunkat tekintve ez már kijelenthető), de ők kevesen voltak, a legtöbb átlagos volt és talált párt.

Két olyan osztálytársam van csak akik olyan kis semmilyenek voltak (de nem csúnyák) aztán kb 7-8 évvel az érettségi után rendesen keresgéltem az állam amikor megláttam őket az iwiwen hogy milyen bombázóvá virultak ki. Semmi plasztika, csak jó haj, smink, öltözködés. Mindkettő családos, nagyon szépek ők is még mindig.

2021. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
Kedves 3-aska és 4-eske. Egy dögös 36 éves 3 gyerekes nőnek ugyanúgy nem kell a nyomi lúzer ahogy a dögös 36 éves gyermektelennek se. A gyerek(ek) nem akciós matricák az anyjukon. Ha máshonnan nem, hát onnan tudhatnátok hogy nektek nincs gyereketek, és mégse kelletek senkinek.
2021. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%
Ez találó kifejezés: akciós matrica. :D
2021. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Én is azt tapasztaltam, hogy általában nem a legrózsásabb az életük... Általában rossz lóra tesznek, ami miatt tönkre megy az életük... De ez a fiúkra is ugyanúgy igaz. Sőt náluk hatványozottan... Az iskola legnagyobb hímei a 20-as éveik végére tök nagy lúzerek lesznek. Szar munka, rossz egészség, elválnak stb.
2021. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
6-os Szintén zenész? :D
2021. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%

6os az tuti.


Ilyen gyűlőlködő kommentet..


Jól felkapta szegény a vizet.

Most örülök ha hogy nincs senkim

2021. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!