Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 26-30éves kór körül mennyire...

26-30éves kór körül mennyire találni szingli jól kinéző nőket?

Figyelt kérdés

Jelenleg 21éves vagyok, eddig 3nővel voltam együtt, és ha csajozni akarok akkor ki megyek a suli elé, és ott 17-18év körüli lányokkal meg tudok ismerkedni.

Viszont napról napra öregszem,

És mivel a rossz tapasztalatok alapján nem akarok jó darabig hosszú távú kapcsolatot, lehet hogy 26éves létemre is szeretném élni a csajozós korszakom.

És az érdekel engem konkrétan, hogy célszerű lenne e még most ki alakítanom komolyabb kapcsolatokat, akiket később felkereshetek, vagy lesz rá lehetőségem, hogy 26éves fejjel is csajozhassak?

És ha igen, akkor ezek a nők hol szoktak lenni? Hova járnak kikapcsolódni?


2021. szept. 21. 13:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A félre értések elkerülése végett:

26éves létemig futo kalandokat akarok keresni, nem komoly kapcsolatot.

Viszont 26éves létemre lehet ki akarok alakítani komoly kapcsolatot, de lehet hogy nem.

Ezért érdekel, hogy abban a korban lehet e találni futó kalandokat, vagy olyan nőt, aki szingli, és komolyabb kapcsolatba is bele menne

2021. szept. 21. 14:00
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
Istenem, mindig meglepődök mennyire sekélyes lények élnek ezen a földön.😳
2021. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
26-30éves kór? Milyen kór? Rák, cukorbetegség, szívbetegség...?
2021. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki így fogja fel, az meg is érdemli, hogy egyedül maradjon...



Nekem is előadtak valami hasonlót még 22 éves koromban. Vállat vontam és randiztam olyannal, aki többre méltat. 25 vagyok, mára már a vőlegényem, a delikvens meg azóta is züllik csöndes magányban és néha próbál irkálni hülyeségeket, csak nem válaszolok neki.

2021. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Te kis huncut... :D Azt se tudod mit akarsz, de a nő azért legyen benne az alkalmi b@szásba is, meg ha az érdekeid úgy kívánják, akkor legyen kapható "komolyabbra" is. (gondolom kéne, aki elvégzi a házi munkát stb.)


Igen, biztos sok ilyen nő van.

2021. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Életed végéig csajozhatsz, csak legyen aki szóba áll veled.
2021. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kórra gondolsz, STD-re?
2021. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
#4 Mondjuk a probléma hogy ilyeneknek elhiszik a csajok hogy forevör, a korabeli másikat lepattintják aztán pár hónap után meg forevörláv után vége. Nem értik mi történt meg minden pasi szemét... :(
2021. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van olyan nő, aki csak szexelni akar, csak ennél többet neked egy deka jogod sincs elvárni, ha te nem adsz bele mást. Azt meg főleg nem, hogy évek múltán is csak úgy ugorjon, ha neked bszni támad kedved. Akivel most esetleg összejössz egy éjszakára, az 5 év múlva rég férjnél/komoly kapcsolatban/külföldön/másik városban lesz vagy csak rég nem lesz kíváncsi rád, van épp elég partnere nélküled is.
2021. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a kérdező félék sem kellenek, de az olyan hisztis kölykök se, mint a 8-as, akik az ilyen kérdező félékre fogják a sikertelenségüket.
2021. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!