Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miről szeretsz a legjobban...

Miről szeretsz a legjobban beszélgetni az emberekkel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 11:34
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%

Leginkább a saját életünkről, a nézeteinkről, ki hogy látja a világot, milyen elvek alapján éli az életét, mik a tervei, miket élt meg, mik történtek velünk mostanság. emberi életekről, sztereotípiákról, hogy bizonyos típusú emberek miért viselkendek így vagy úgy.

Ezen felül játékokról, hobbikról, autókról-már amennyire minimálisan értek hozzájuk hölgyként. Furcsa ontológiai elméletekről, ha adott egy olyan személyiség.


Politikáról nem túlzottan, elég határozott, szélsőséges elveim vannak, kár hangoztatni. Más emberekről se nagyon, nem kenyerem a pletyka, ilyesmi. A celebvilágról fingom sincs, és szerencsére az ismerőseim se olyan prolik, hogy azt nézzék, melyik celeb épp mit csinált.

2021. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ötletekről, véleményekről főleg. Nem szeretem a bájcsevelyt, mert kínosan érzem magam közben és elalszom rajta. Szeretem látni, hogy egy ember hogy gondolkodik
2021. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem inkább a személytől függ. Van, akivel egyszerűen semmilyen téma nem jön, nem is nagyon érdekelnek, ez a többség, aztán van az a pár ember, akikkel szó szerint mindenről szeretek. A politikáról meg nem szeretek, mert felidegesít, mégis nagyon sokszor előjön.
2021. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen mindegy, Férfi létemre nagyon szeretek új emberekkel ismerkedni. Dumálni sajnos vagy nem sokat tudok mindenről :)

Nem igazán tudnak tabu témákkal sem kibillenteni.


Van akivel nehéz megtalálni a hangot ha csak igen/nem -es válaszokban merül ki :)

2021. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Érzelmekről, szociopolitikai kérdésekről, földrajzról, nyelvekről, történelemről, vallásról és az űrről.


29f

2021. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem főleg az lélekbúvárság- önismeret téma érdekel, szeretek emberekkel ismerkedni/ főleg az online világban, a valóvilágban is nagyon közvetlen vagyok.

Ez a két téma amiben aránylag komfortosan, stabilan érzem magam..

Ha valakivel megtalálom a közös hangot, valamiért menekülnek, nehogy szorosabb barátság kialakuljon érti ezt valaki?

2021. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmiről, így nincs is baráti köröm.
2021. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, nálam is az életünkről, arról, hogy ki mit gondol dolgokról, kinek milyen tapasztalatai vannak, milyen érdekes/vicces történetei vannak, ilyenek. Ezen kívül még az érdeklődési körömhöz tartoznak a nyelvek és a nyelvtanulás meg a divat, szépségápolás, ezekről is szeretek beszélni (utóbbiról persze elsősorban nőkkel szoktam, én is az vagyok).
2021. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Önismeret. Utazások, érdekes látnivalók a világban.
2021. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!