Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdemes lenne beiratkoznom...

Érdemes lenne beiratkoznom valamilyen tanfolyamra azért, hogy embereket ismerjek meg?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok. Ismerkedős helyekre nem nagyon járok és a legtöbb amúgy sem nekem való. Az internetes próbálkozásaim nem sültek el túl jól. Lehet, hogy ha masokkal közösen tanulnánk valami hasznosat, akkor mellette még a barátkozás is jobban menne?

2021. szept. 30. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem igen :)
2021. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tutira, ha érdekel is a tanfolyam témája.
2021. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ezzel kapcsolatban nincsen túl sok pozitív tapasztalatom. Mármint tanfolyamra járni megéri, ha érdekel és szívesen tanulsz valami újat, így ebből a szempontból természetesen jó ötlet. Viszont barátkozás szempontjából én nem fűznék hozzá túl nagy reményeket. Jártam már egy-két tanfolyamra (nyelv, hobbi, mindenféle), egyetemre is járok stb. és én úgy látom, hogy a a többség nem közösségként, szocializáló közegként, társaságként tekint ezekre a helyekre/alkalmakra, hanem szimplán csak a célt látja benne és bemegy, részt vesz az órán, majd annak végeztével megy is a dolgára. Ha esetleg van is némi kommunikáció stb. az is általában csak azt a célt szolgálja, hogy legyen mivel elütni az üres perceket és az ember "bebiztosítsa" magát, hogy legyen kitől jegyzetet kérni, legyen kitől kérdezni stb., ha esetleg később még szüksége lenne rá. Nem mondom, hogy egyáltalán nincsen egy minimális esélye sem annak, hogy sikerül barátokra találnod, de szerintem nem egyszerű.
2021. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen :)
2021. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Így van, így kell ezt csinálni! :)

Olyanra iratkozz be, ami valóban érdekel, és máris van közös téma a többiekkel: tudhatod, hogy ők is ezt az irányt vagy érdeklődési kört képviselik.

Hajrá, jó lesz!

2021. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Úgy birom, hogy normális, értelmes válaszok vannak, de mindig jön egy agyilag visszamaradott, aki az összeset lepontozza :D
2021. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Life coach jó lenne erre a dologra.
2021. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!