Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Leállt az egész facebook...

Leállt az egész facebook történet, gondolom nem mondok újat ezzel, ki hogy áll ezzel, ki hogy bírja?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha annyira érdekel,miert nem csatlakozol a 120 ilyen kerdes egyikehez?
2021. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
84%

Telegram.

Eddig sem használtam a Facebookot, és szerencsére az ismerőseim sem.

2021. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Nincs facebook? Nekem újat mondtál. És meddig nem lesz, órákig? Wow.
2021. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#9 az ember így tartja a kapcsolatot, ha más mód nincs erre ilyenkor, meg földrajzi okok miatt is. igazából a messengeren kívül az összes alkalmazást leszarom, de van pár ember akivel jó lenne dumálni, a telefon/sms több pénzbe van :DD
2021. okt. 4. 20:28
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
2 perc lenne letölteni egy másik alkalmazást és felvenni az ismerőst, ha ennyire fontos a kommunikáció. A Facebookon kívül is van élet, csak annyira kényelmes és megszokott, hogy ha hirtelen nem elérhető, meg van bénulva mindenki, aki csak azt használja.
2021. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%

Természetesen nem dőlök a kardomba, de sajnos valóban nem pótolható onnan minden pikk-pakk egy másik platformon.

Én pl. a hobbim kapcsán tartok kapcsolatot emberekkel bizonyos tematikus csoportokban, akikkel nem vagyunk ismerősök, de ott "beszélünk" segítünk egymásnak.

Ugyanez a helyzet a munkámmal kapcsolatban is. Van egy tematikus csoport, ahol a kifejezetten azon a bizonyos területen dolgozók segítik egymást. Szintén nem hozható össze seperc alatt máshol.

Messenger csak amiatt zavar most, hogy valaki írt nekem egy üzenetet, amire már hiába válaszoltam (pontosabban visszakéreztem). És most "megöl" a kíváncsiság, mert a telefonszámát sajnos nem tudom. De nyilván ki fogom bírni, annyira nem hiányzik. Csak a fent említett csoportok, most főként a szakmai, mert lennének kérdéseim a tapasztaltabb kollégákhoz, de most nem tudom ezeket feltenni.

Nem mindenki az a típus, aki ott éli az életét, és minden étkezésről fotót posztol. De ettől még hiányozhatnak bizonyos dolgok.

2021. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
33%
Az én életemben nulla tényezőt képeznek az (ős)közösségi platformok! Köszönöm, nagyon jól elvagyok a napi szemétadagom nélkül! :D
2021. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!