Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ráírnátok a barátotokra ha...

Ráírnátok a barátotokra ha instagram/facebook történetben osztaná meg, hogy meleg/leszbikus?

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Tiltanám le, nekem olyan barát nem kell. 🤮
2021. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mégis minek?

Ha konkrétan veled akarta volna megbeszélni, akkor neked ír privátban. Még inkább személyesen mondja el.

2021. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
80%
Tiszta szívből kívánom,hogyha lesz gyereked,vagy unokád aki leszbikus,vagy meleg,kerüljön el téged mint a pestist !...és soha ne mond,hogy soha! Mert pont a homofóbok lepődnek meg a legjobban ha kiderül hogy pont azt szeretik akit gyűlölnek!Vigyázz a szavaidra..nem ismered a jövődet!
2021. júl. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha kirakná instára mindenki szeme láttára, hogy milyen a szexualitása, dobnám a kukába. Ez csak rá tartozik, nem ettől lesz jobb/rosszabb ember.
2021. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell ezt ország-világgal közölni? A szexualitás téma nem tartozik másokra, én sem posztolom ki hogy szeretem a 69-es pózt :D
2021. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!