Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a baj a generációnkkal?

Mi a baj a generációnkkal?

Figyelt kérdés

Mindenhol sérült, párkapcsolatot kereső, egyedül nem boldoguló emberekkel találkozok, rengetegen szomorúak


(((20 éves vagyok)))



2021. okt. 12. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, talán minden is.
2021. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
fáradt az élet 2013 óta.
2021. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Igaz csak 6 évvel vagyok idősebb, mint te, de ez az én időmben is így volt.


Sőt, még nagyszüleink idejében is. Akkor is elég korán házasodtak, aztán ebből van a tipikus boomer humor: házasság rossz, feleség sárkány, férj disznó.

2021. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, az előző generációknak se volt jobb, csak mostmár van internet, hogy az emberek kipanaszkodják magukat :D Ugyanolyan szar volt minden régen is
2021. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki utál és lenéz mindenkit, tisztelet a kivételnek!
2021. okt. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert mindenki rácuppant a párkapcsolat témára, görcsösen keresik és minden mást alárendelnek. 10 éve még kb bárkivel összebarátkoztam, aki szóbaállt velem (azért akkor is volt előítélet, meg hasonlók). Most az azonos nemű embertársaim hozzám se szólnak, a másik nem pedig leráz, mert mindenki rájuk akar cuppanni és már elegük van. Ezen kéne sürgősen változtatni, különben sokan a vonat előtt végzik.
2021. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az előttem szólóval teljesen egyetértek! 17/L
2021. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a legnagyobb baj az internet azon belül a közösségi média (facebook, instagram, tiktok stb.) Teljesen eltorzította az emberek, különösen a fiatalok jellemét sajnos nagyon rossz irányba.
2021. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!