Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mi nem stimmel velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi nem stimmel velem vagy csak a mi generációnk ilyen? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves srác vagyok. Sikeresnek tartom magam, amit nem anyagiakba mérek. 3 év nagyon kemény depresszió, mindent megtettem, kigyógyultam. Másfél év alkoholízmus, felhagytam (ez azt jelenti h másfél éven keresztűl minden nap ittunk egy szintén hasonló alkesz spannal, napi minimum egy flakon sört ha csak arra tellett, de rengeteget ittam, fél májamba került) suli mellett dolgoztam, mikor felhagytam ezekkel egy szűk másfél év alatt kitanultam az autokarosszéria lakatosságot, nagyon meggyőző szinten, annyira h már dolgoztam magamnak, és első hónapba kaptam fizetés emelést. Mivel valami sürgős kifizetni valom volt, angliába költöztem, kiraboltak, egy hetet töltöttem utcán és munkát kerestem, utána lakást szereztem, és normális ember ként élek.

Sok dolog történt az elmúlt 6 évembe amit nem is akarok leírni, mert túl sok.. ezért zárkozott vagyok, elégedett vagyok azzal h csak néhány rendes barátom van, de nem vagyok antiszociális.

Nem tartom magam csunya gyereknek, sőt egy ismerősöm, család társam se; van önbizalmam és nem adom fel könnyen.


Viszont, tényleg az van h a lányoknak az számít, h mikor kezdeményezek, akkor száljak ki a szalon bmwmből? Legalábbis elég sok helyen próbálkoztam.. Társkeresőn a kb 20 ból egy válasz van max az üzeneteimre, akikkel "megismerkedtem" és próbáltam volna tárgyalni szintén leráztak messengeren vagy másképp. Nem játszom a janit, nem kérkedek magammal, önmagam adom.

De úgy látom h rengeteg csaj a származásra, pénzre, lájkra hajt, hogy növelje az addig se mondható kontinens méretű egóját. Igazából van béhány jelöltem de nem vagyok elég biztos bennük és valami komolyabb kapcsolatot szeretnék összehozni.

Persze azér ha csak gyere át éjszakára csaj kell akkor valami hülye gizda dumát lökök azt megvan, de ha szeretnék normálisan beszélgetni egy lánnyal akkor már el vagyok utasítva legtöbbször.


Valaki meg tudja magyarázni nekem h mi hogy hány méter, vagy csak simán el van szaladva a szekér a modern társadalommal ahol már nem lehet normális kapcsolatokat kialakítani a jövőben?

Oké felőlem mehet rá a kaka, mer elvagyok egyedül addig, azt majd mikor megnősülök, vagy egy ex prostit veszel el, és 80 kiló alatt nem álhat mérlegre.

De azért érdekelne; remélem sikerült leírnom :D



2017. jún. 11. 01:51
 1/5 anonim válasza:
100%

hú ha fiú lennék tuti rosszul lennénk én is a legtöbb csajtól xd hihetetlen milyen lányok vannak, akik elhiszik magukról, hogy ők nők. de majd biztos akad, mert mindig van néhány akikkel érdemes kezdeni, csak jó helyen kell keresni. társkeresőkön nyilván nem lesz olyan. vagy diszkóban, ilyesmi.. :D

19/l

2017. jún. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz lányokkal ismerkedsz.
2017. jún. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még a kinézetre legintelligensebb, szimpatikusabb, visszafogottab lányokban is sokszor csalódok. Én is így vagyok, ha buliban teszem az agyam, akkor alkalmi csajokkal össze tudnék jönni, de már rájöttem hogy egy ilyen max 2 hétig tart. Társkeresőn ugyanígy állok. Viszont társkeresőre volna egy tippem ami valamennyire hatásos volt nálam. Minél hamarabb próbálj személyes találkozót megbeszélni a lánnyal. A chatelés hamar kifullad önmagában. A lényeg hogy ne add fel sose. Ha nem jön össze akkor ez van de legalább megpróbáltad. Én pl tegnap este egy buliban találtam egy lányt aki teljesen visszafogott, de szép, szimpatikus volt. Tudod ez a szerelem első látásra. Mint kiderült, egy nagy rib anc. Igazad van jól látod. Rengeteg csajnak a presztízs számít. Nem akarja hogy egy átlagos "senki" legyen a párja mert az rombolja vagy nem viszi előre eléggé a presztízsét. Tudod ez olyan mint a parkolóhely. A jó helyeket gyorsan elfoglalják, neked meg csak a rokkant marad (most fejben "rokkant" csajokra gondoltam). Nem vagy egyedül ezzel, sőt rengetegen vagyunk. Itt az a baj, hogy mindenki a rossz féllel próbáljozik. Sok srác panaszkodik, hogy csak rib ancok vannak, és sok csaj is panaszkodik hogy a srácok bunkó seg gfejek. Csak pont ez a két egymásnak illő fél ami nem sűrűn találkozik egymással, mert mindketten rossz helyen keresnek, csak az a baj, hogy én se tudom hol van a jó hely ahol őket kell keresni. Kitartás tesó ne add fel.
2017. jún. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne tarskereson ismerkedj. Oda azok regisztralnak,akik eloben nem eleg jok ahhoz,hogy talaljanak egy normalis part maguknak.

Igenyes bulikban szerintem sikeresebben lehet ismerkedni,peldaul egy jazz koncerten sem lattam meg ribis lanyokat.

2017. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi srácok lányok! A jazz koncert valóban nem rossz ötlet! A társkeresőn volt 3-4 komolyabb siker ahol viszonylag rendes lányokat találtam de persze ha nem adta nem adta, és mivel rendesek voltak ezért én is szemtől szembe megmondtam h így még az elején kiszállok, mivel ők nem érdemelték meg h egy bunkó phhööööcs legyek, akik viszont úgy nyilvánultak hozzám én sem voltam szűk marku. Próbálkozpk mindenütt, nem félek leszólítani senkit se, de az az hogy én magamat szeretném adni, nem egy gyökeret, de azt vettem észre, tisztelet néhány kivételnek, hogy minél gyökerebb suttyó bunkó kretén phöcs vagyok egy csajjal és tök mindegy h ki, jön utánam mint a mágnes. Szóval összegzésként normális kapcsolatra illőt keresek, mindenfele, csak annyi h ezek el vannak bújva, akik meg vannak, nos azok meg... :)
2017. jún. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!