Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért viszonyul majdnem...

Miért viszonyul majdnem mindenki undokul, rosszul hozzám a suliba? Ha beszélek értelmesen velük az a baj, ha nem beszélek a társaimmal az a baj, ha kimondom a véleményemet az a baj, semmi nem jó soha senkinek az anyámon kivül amit csinálok!?

Figyelt kérdés
Mindig mondják, hogy meséljek valamit az osztályba, ha mesélek azt mondják na az jó, de amint megfordulok hallom hogy kibeszélnek, ugyanígy csináljak a felnőttek is velem mint a gyerekek mindig? Ha már egyszer ennyire rossz vagyok a szemükbe, miért nem mondják a szemembe? Miért én vagyok mindig a rossz?

2021. okt. 14. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha meg iskolai lövöldözésbe kezdesz meg még meg is mondták, szard le, kit érdekelnek ilyen csírák? xd
2021. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!