Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek ilyen lányok, akik...

Léteznek ilyen lányok, akik egyszerre : kellően lazák, értelmesek, tudnak komolyak is lenni, csinosak, kedvesek, benne vannak sok mindenbe, és nem érdekli őket mások véleménye?

Figyelt kérdés

Csak , mert én kb. ilyen vagyok férfiben , de egyszerűen mégse találok soha számomra megfelelő lányt , valami mindig hiányzik.


Ami talán a legtöbbször hiányzik : a laza és az értelmes együtt , és , hogy ne mások véleményére adjon.


Ilyenre gondolok itt pl. , hogy már többször írtam ki itt is kérdést h hétvégére szeretnék találni egy csajt , akivel lehet beszélgetni , italozni , filmezni akármi


Erre mondanom se kell , hogy megkaptam hogy "biztos k.át keresel" meg ilyenek


Miért annyira elképzelhetetlen ez egyeseknek , hogy egy értelmes lány mondjuk benne legyen egy ilyenbe ?? Miért ennyire beszűkült látóterű mindenki ebbe a k.a világba ?? egyszerűen nem értem az egészet..

Normális , értelmes gyerek vagyok , nem is vagyok egy ronda pali , jól öltözködöm , egyetemre járok , mégse működnek ezek a dolgok...


Kösz!



2014. jan. 29. 21:39
1 2 3
 1/30 fahéjas Alien ***** válasza:
0%

Ja én ilyen vagyok például, de vannak már barátaim. Szerintem az meg azért normális, hogy ismeretlenül nem megyek fel senkihez. (ismerősökhöz bármikor) - jah és sok fiú barátom van, volt, hogy ott is aludtam és nem volt semmi.

Szóval ne tegyél fel ilyen általánosító kérdést, keresgélj.

2014. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Lávalámpa. ***** válasza:
0%

Azért nem találsz, mert mondjuk néha fel kellene szakadnod a sz.ros gép elől:)


Amúgy a jó tulajdonságaid után a rosszakat miért nem emelted ki? Gondolom van egy vagonnal az is.

2014. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Atyaisten.. na erről beszéltem..


"én ilyen vagyok" 2 mondattal odébb meg : "normális ,hogy nem megyek fel idegenhez" ergo nem vagy ilyen.


Azztamindenit 2. !! :O Van olyan ember , akinek csak jó tulajdonságai vannak , ha igen majd mutasd már be légyszi!


Tudod általában , az nem túl megnyerő , ha azzal mutatkozik be az ember (mint itt az oldalon pl : csúnya vagyok , nem kellek senkinek , soha nem lesz nőm) meg hasonlók , és fogadni mernék rá , hogy te is leszólod az ilyeneket.. joggal !


Képzeljétek felszoktam szakadni a géptől , szoktam járni szórakozni , de ott is ugyanez a berögzült , hülye szemlélet van.


Mindenesetre nagyon hálás vagyok , hogy megerősítettétek azt amit leírtam :))

2014. jan. 29. 21:47
 4/30 Lávalámpa. ***** válasza:
0%

Ja szóval két ember alapján ítélsz még 10 milliót?


Akkor tényleg értelmes vagy komám:D

2014. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Te meg cinikus meg gyerekes , nyilván azért írtam ki a kérdést , mert nem egy ilyen csajjal találkoztam már.


Szeretnél te olyan értelmes lenni mint én :)


Jah , majd figyeljétek meg egyébként , h egy -a fentieknek megfelelő- csaj se fog írni :D

2014. jan. 29. 21:52
 6/30 fahéjas Alien ***** válasza:
29%

A mai világba szerinted normális dolog felmenni ismeretlenül emberekhez? Na ne mondd már, nőhöz se mernék felmenni. Annyi beteg idióta van bocs, nem akarom a fagyasztóba végezni darabokban, vagy a kertben elásva, se úgy, hogy eladták a szerveimet.

Még vannak terveim az életemmel.

A másik meg, hogy a legnormálisabbnak kinéző egyének tudják a legnagyobb meglepetéseket okozni....

2014. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 fahéjas Alien ***** válasza:
0%

De lehetne minősíteni téged is, ha ennyire kritikus vagy.... várjál idézlek inkább...

"h hétvégére szeretnék találni egy csajt , akivel lehet beszélgetni , italozni , filmezni akármi "

- aha és mi van a hétköznapokkal? Tudod egy csaj nem olyan, mint egy ruha, hogy beakasztod a fogasra... nálam ez például már ütötte az általad kinyilvánított 'értelmes' szintet. ... különben meg erre vannak a barátok nem? Vagy neked nincsenek? És barátságnál mindegy az illető neme. - de neked egy nő kell, hétvégére, italozni, vagy akármi... tudod ki menne fel hozzád ismeretlenül. Ilyen ajánlattal senkit nem fogsz felcsábítani.

Különben meg neked ez annyira nagy lazaság? Szerintem az nem itt kezdődik, ez egy teljesen átlagos program. Ilyet bármikorra letudok szervezni magamnak. De olyat még biztos nem csináltál, hogy random leutazol egy városba és ott vagy pár napot tervezetlenül... gesztenyékkel golfozol vagy bármi hülyeség... szóval lehetne ezt elemezni...

És a beszűkült látókör se itt kezdődik már ne haragudj; - ez csak szimplán bizalom kérdése, hogy felmegy-e valakihez az illető vagy sem.

A beszűkült látókör teljesen más, például, ha valaki egy adott eszme mellett akkor is kiáll, ha már rég lelökték a szakadékba, csak mert ő ebben hisz, de ez már érinthet politikai/vallási/filozófiai nézeteket, vagy egyszerű életmódot.

De te biztos megmondod majd a frankót...

2014. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Lávalámpa. ***** válasza:
20%

"Attól, hogy a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye"



Rád, ez teljes mértékben igaz.

2014. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
A kacsa meg tud úszni , úgyhogy elmehetsz a pic.sába itt is ! :);)
2014. jan. 29. 22:45
 10/30 anonim ***** válasza:
Ên ilyen vagyok de ettől függetlenül nem mennék fel egy idegenhez akit a gyk-n ismertem meg szerintem ez nem lenne a normális
2014. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!