Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a jó a bulizásban?

Mi a jó a bulizásban?

Figyelt kérdés
Mit lehet benne szeretni valaki eltudná magyarázni.

2021. okt. 18. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Van, aki úgy érzi jól magát. Szeret táncolni, és szereti, ha emberek veszik körül, jó a hangulat, beszélgetnek, nevetnek, barátkoznak, flörtölnek. Pont olyan jó érzés neki, mint neked az, ha egyedül ülhetsz egy csendes szobában. Nem vagyunk egyformák.
2021. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy az 1-es is írta, egy buli során alapvetően sok pozitív impulzus érhet ami azért eléggé jelentősen fel tudja dobni az ember hangulatát. Erre még ráad a zene is, de nyilván a buli akkor hatásos ha hozzád hasonló emberekkel vagy, vagy csak vannak hasonlók is körülötted, illetve a zenét is tudod élvezni. Ez egy olyan dolog szintén, amit át kell élni és akkor lehet megérteni, hogy miért is jó. Persze ez csak akkor valósul meg, ha tényleg jó helyen vagy, jó társaságba, ahol végre teljesen laza tudsz lenni.


Ezek mellett azért lesz mire visszaemlékezni is, élményekkel gazdagodsz adott esetben, akár egy koncert során is, csak itt másképpen. A szürke hétköznapok mellett szükség van ilyen, és ehhez hasonló eseményekre. Lehet nem mindannyiunknak fontosság, de én például rájöttem az évek alatt arra, hogy szükségem van rá. Sok dologból kimaradtam korábban, és jó abból a bizonyos körforgásból kikerülni és végre élni egy kicsit.

2021. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Én (30F) már kinőttem a bulizós korszakomat.


A lényege, hogy ott lazít az ember, nevetgél, barátokkal van, csajozik/pasizik, részegre issza magát, amitől jobb kedve van, felszabadulnak a gátlások, beszélget, táncol, nevet, esetleg még alkalmi, vagy hosszútávú partnert is találhat magának.


Mivel az alkohol befolyásolja az ember viselkedését, így verekedés is kialakulhat. Ezeket a helyeket/társaságokat érdemes elkerülni, vagy ha betalál a baj, akkor a lehető legkorrektebben, leghidegebb fejjel kezelni. Néhány ember sajnos nagyon hamar befeszül és tönkre tudja tenni mások estéjét.


Viszont általában nem erről szól a bulizás. Tudom ajánlani, hogy barátokkal menjél el, igyál és oldódjál.

2021. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

én sok buliban voltam, de sose jöttem be egy csajnak se, így én se tudtam megszeretni a bulizást

26F

2021. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es is keveri a bulizást a csajozással. Ha csak a p_navágy miatt mész, persze, hogy megutálod a bulikat, pláne lúzerként.



Én sem értem, kérdező, sajnos én nem tudok szórakozni. Fogalmam sincs, hogy egy tánctéren hogyan kell magunkat jól érezni. Viszont, van annyi eszem, hogy amivel nem tudok azonosulni, azt attól még meg tudom érteni és el tudom fogadni. Engem az állatokkal való játék ezerszer jobban szórakoztat, mást a tánctér. Ez van, nincs ezzel semmi baj.

2021. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!