Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan magyaráznátok meg egy...

Hogyan magyaráznátok meg egy ismerősötöknek, hogy 25 évesen nincs abban ciki, ha az ember nem a bulizásban, hanem egyéb dolgokban (sport, játék, kirándulás) leli örömét?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha most döntenem kéne hogy rászánok egy fesztiválra 50-100e ft-ot a féktelen züllésre, aminek értelme nincs, vagy inkább felülök a motorra és ebből az összegből kihozok egy jó kirándulást, amiben benne van az izgalom, sebesség, akkor gondolkodás nélkül ezt választanám.
2019. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1# Ugyan így vagyok én is :-)
2019. jún. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ezt vagy cikinek érzi, vagy nem. Ha cikinek érzi, akkor valószínűleg a környezetében van valami, ami miatt így látja és az én véleményem ezt nem fogja megváltoztatni.
2019. jún. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vree ***** válasza:

Ne érdekeljen, mert akkor az életedet elpazarolhatod erre.

Azzal mutasd meg, hogy jobb vagy, hogy maximálisan kiélvezed, ami neked kedves.

2019. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha nekem az a kedves, hogy nem iszom magam ronccsá éjjelente a Deák téren, hanem zenét hallgatok, filmezek, sorozatozom, játszom, beszélgetek ismerősökkel? Ezzel már sajnos nem vagyok egy hullámhosszon az egyetemista társak 90%-ával. Irtó gáz, de ez van.
2019. jún. 20. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!