Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is úgy gondolja, hogy a...

Más is úgy gondolja, hogy a mozi már nem trendi?

Figyelt kérdés

Szerintem abszolút oldschool, eljárt felette az idő.

Minek menjek el valahova ahol sok pénzt kifizetve idegenekkel egy terembe megnézhetek egy filmet amit ugyanúgy meg tudok tenni otthon jóval olcsóbban és kényelmesebben és nem kell idegenekkel össze zárva lennem.



2021. okt. 26. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Én a pattogatott kukoricát szeretem, meg a jó minőséget, nagy képet, és hogy nem otthon kell minden esetben zavarnom a családot a barátaimmal, ha megnéznénk valamit.

Tehát én szeretem a mozit. :) (Bár a mostani filmeket nem.)

2021. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Egy kicsit én is ezt gondolom, hogy lejárt 😅 persze lehet csak azért vélekedek így, mert sosem voltam egy nagy mozizós. Nekem hangos nagyon, kényelmetlen és drága. A popcorn az mondjuk jó 🤪 Amúgy 2-3 évente megyek moziba kb 1-szer de vannak ismerőseim akik viszont imádnak mozizni. Mondjuk nem sokan, de vannak
2021. okt. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát, akkor rohadj otthon. Én szeretek kijárni és emberek közelében lenni. A mozi nem drága. A színház? Na az. Krva drága. De gondolom oda se szoktál járni :D
2021. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

A trendi szó meg elcsépelt, mégis használod.

Igenis jó időnként moziba menni, van egyfajta hangulata. Szerintem a legtöbbünknek nincs otthon többméteres vetítővászna, plusz feltalálták a 3d, 4d rázós-szagos-spriccelős mozit, ha esetleg uncsi a sima....

2021. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ja, drága... Nem a mozi drága, hanem a magyar fizu kevés, de akkor ilyen alapon sehova se menjünk, mert minden drága. Néha meg kell tudni engedni magunknak ennyit. (#4)
2021. okt. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Akkor csak nézegesd a filmeket egy 10 centi hosszú kis mobilkijelzőn, ha neked ennyi az igényed.
2021. okt. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
mindenki arra kolt amire akar, tud, es van ra igenye. en szeretem a mozit, 2-3 havonta, ha van egy jo film, nem sajnalom azt a penzt hogy beulnek, a hangulata miatt.
2021. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Az ncore a legtrendibb.

Egy ideig Netflixeztem, de magyar ip címmel feleannyi filmet sem tudtam megnézni, mint egy amerikai. Az internetünk meg olyan rossz, hogy egy vpn-től teljesen összecsinálta magát, minden akadozott.

Úgyhogy marad a torrentezés. Én nem fizetek ugyanannyit, mint egy amerikai, fele szolgáltatásért.

Moziba szoktam néha járni haverokkal, de velük is már inkább valamelyikünknél megnézünk egy torrentezett filmet.

F

2021. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Van igazságalapja, főleg hogy rengeteg olyan film van amit nem játszanak moziban, netflix és társai miatt.


Illetve otthon egy modern 160+ centis 4K tv simán hozzná a mozi élményt számomra.

2021. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!