Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek boldog ha...

Hogyan legyek boldog ha senkinek sem vagyok fontos?

Figyelt kérdés
Elkezdodott az egyetem es hirtelen rengeteg kapcsolatom lett, es mindenki nagyon jofej meg aranyos. Olyan erzesem sincs h sehova sem hivnak, de megis az az erzesem hogy amugy mindneki leszar, ha nem lennek ott valahol fel se tunne, nekem kell allandoan nyomulni mindenhova, kulonben mindneki lszar.. Nagyon rossz erzes, es nem tudom hogyan lepjek tul rajta... 20L

2021. okt. 30. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Lány vagy, csábítsad el a srácokat aztán meséld el a csajoknak és akkor kialakul majd, az igazi haveri kör. :)
2021. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1es. No🤨
2021. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Legyél magadnak fontos. Legyél a magad legjobb barátnője. Nekem két nagyon jó barátnőm van, de hát a felnőtt élet velejárója, hogy néha bizony úgy alakult, hogy akár fél évig is egyszerűen nem tudtuk megoldani a találkozót, a munkahelyen pedig bár elvoltam mindenkivel, de senkivel sem volt olyan a viszony, hogy összejárjunk. Így én abban az időszakban lettem a saját magam legjobb barátnője és elkezdtem olyan programokat gyártani magammal, amikhez épp kedvem volt. Szerintem ha valaki jóban van magával, akkor nem feltétlen kell mindig valakivel lenni. Annyira megszerettem, a magammal való időtöltést, hogy a mai napig tartok ilyen programokat. pl ha érdekel engem valami, és a páromat nem, hát én aztán egy pillanatra sem esem kétségbe, vagy kezdem nyaggatni, hanem szépen elmegyek egyedül.

A kapcsolatokat nem lehet erőltetni. Ha maguktól sosem hívnak, akkor engedd el őket. Lesznek mások, akik észreveszik majd hogy milyen értékes vagy, anélkül is, hogy erőlködnöd kéne és akik veled töltenék majd a legszívesebben a szabadidejüket. De a görcsösség és tapadósság, egyébként is képes taszító hatást kiváltani

2021. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

A 3 jól megírta.

Az egyetemen sok barátság van!

Én már tudom. Fiúk és lányok.

Csak akarni kell!

Csak nem kell és nem szabad saját magadba zárkózni!

Sok sikert kívánok!

2021. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!