Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem vagyok senkinek sem...

Miért nem vagyok senkinek sem fontos? 16f nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés

Lehet elég sablon kérdés, de senkinek sem vagyok fontos.

Családom nincsen, apám halott, anyámra tudok számítani, annak a családját egyáltalán nem ismerem.

"Barátaim" csak a suliban vannak. Volt már példa arra, hogy nagyon beteg voltam hetekig, és semmi érdeklődést nem mutattak irántam.(nem egy nátha, konkrétan az intenzíven voltam hetekig, és annyi nem volt bennük, hogy rám írjanak messengeren, ez alatt az idovallum alatt az osztálycsoportból is kidobtak, és rajtam nevettek.)


Most kicsit szomorú voltam, mert senkivel nem tölthettem el az ünnepeket, így írtam egy "barátomra".

Ő erre azt írta vissza, hogy gtaban eltölthetem xd. Ennyit ér a problémám? Bezzeg mikor vagdosta magát mert instan nem írt vissza neki egy lány én voltam az első, ki segítségére sietett. Van rajta kívül 1-2 "barátom", velük mondjuk a távoktatás óta nem beszéltem, ők nekik se vagyok fontos.

Osztályból nem tudok ismerkedni. Bármit irok/kérdezek az osztálycsoportban semmi választ nem kapok, bezzeg mással elbeszélgetnek. Normális tanrendben se vettek észre. (Köszönöm semmi válasz példáúl, nevettek rajtam mikor beteg voltam)

Már egy éve ott tartok, hogy az öngyilkosságon gondolkodók emiatt, mert senkim sincs.

Próbáltam én már... Csak elutasítást kaptam. Facebook csoportokban is próbáltam ismerkedni (barátkozós csoportok), azon kívül, hogy rá írtam valakire és letiltott mást nem kaptam.

Személyesen meg értelmetlennek találom már. Ha oda megyek egy ismeretlen emberhez, hogy ismerkedek vagy valami, nagyon erőteljes bizonytalanság fog el, hatalmas szégyenérzettel, és nem tudok nagyon megszólalni.

Iskola mellett nincs időm elmenni máshova csak hétvégén, de nagyon rossz mindig egyedül menni. Mindig egyedül vagyok, és ha bármi történik velem kutyát se fogja érdekelni. Van értelme az ilyen életnek? Csúnya vagyok tudom, legfeljebb kés alá fekszek.



2020. dec. 1. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem a barátaid és ne is tekintsd őket annak.


Viszont amíg nincs vége a sulinak, addig próbálj meg online felületeken ismerkedni idegen tinikkel. Lehet, hogy ők is efféle problémából kiindulva kötöttek ott ki.

2020. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyedül is lehet teljes értékű életet élni, nem feltétlen kellenek hozzá barátok. Szar érzés egyedül lenni az ünnepeken, tapasztaltam már. Minél többet vagy egyedül egyébként annál kevésbé fog hiányozni más emberek társasága. Együtt tudok veled érezni, mert velem ugyanez volt régen. Szerintem ha jobban megismernélek, nekem lehet fontos lennél.
2020. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem írhatsz ha gondolod. Ahogy az első írja, én is hasonló problémákon megyek keresztül. Ha nem zavar, hogy lány vagyok, akkor írhatsz. 16L :)
2020. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem kedves vagy. Lennék a barátod. <3
2020. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Az osztályt felejtsd el. Kinézett magának a hangadó nagymenő, a többiek meg követik, félnek kilógni, mert akkor ők lehetnek a következő kitaszítottak. Szomorú, de sajnos gyakori jelenség.

Esetleg próbálj meg magántanulói státuszt kérni pszichológusi szakvéleménnyel (csak kérésre már nem adnak), ha képes vagy az önálló tanulásra (ez nem lenézés, sokaknak nem megy). Barátokat meg ne görcsösen akarj, keress pl olyan csoportot, ha van, ami kifejezetten magányos embereknek készült. Kezdj bele valamilyen hobbiba (sport, rajzolás, nyelv, de akár valamilyen gépes játék stb), az egyrészt kikapcsol, másrészt azáltal is találhatsz barátokat, lesz közös érdeklődési kör).

2020. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Régebben hasonló problémákon mentem keresztül én is.

Ha van rá lehetőséged kezdj el pszichológushoz járni, hátha tud segíteni. Akkor legalább valakivel meg tudod beszélni. Az ilyen emberek, akik ilyeneket tesznek Veled rohadtul nem a barátaid. Ha tudsz kezdj el sportolni (nekem ez jött be, azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok). Vagy találj valami jó hobbit. Amiben jól érzed magad.

Kitartást!

2020. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
69%

Ha szeretnel beszelgetni, irj nyugodtan


16/l

2020. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi, hogy írtatok.

Próbáltam már barátkozós csoportba írni, vagy senki se reagált rám, vagy rögtön letiltottak, ha írtam ott valakire.

Igazából bő egy éve már barátkozni sincs önállósagom, vagy, hogy mondják, mert félek, úgyis csak az elutasítást fogom kapni. Nem értem mit utálnak bennem, bunkó nem vagyok, max bűnronda. Egy lány se nyitott eddig felém, lehet ha betöltöm a 18-at elfogok menni plasztikai műtétekre, nekem nehéz így egyedül.

2020. dec. 12. 19:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Jol tudtam hogy ezt az ünnepet is egyedül töltöm. Az állbarátaim meg "bulit" rendeztek ahová el se hívtak.
2020. dec. 31. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!