Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 10 követőm van a barátaimnak...

10 követőm van a barátaimnak sokkal több instán és nem akarok leégni de gondolom azt tanacsoljatok h ne érdekeljen csak dobáljak fel magamrol kepeket csak én meg kínosan érzem emiatt magam?

Figyelt kérdés
Úgy vettem ésszre h ez sokat dob egy fiún ha jó az online portfolioja nyilvan nem ez a fő de a többi kb megvan. Meg arra is szoktam gondolni h nem gáz-e ha ilyen kevés követővel követek olyat akit csak láttásból ismerek? Istagram követőket h lehet szerezni melyik a legjobb hack? Ismerosomnek nincs is kozel 1000 ismerose megis tobb kovetoje van ez tuti vmi hack nem? Ez a problema h félek h gáz meg kínosan érzem magam mert kevés követőm van pedig ez nem határoz meg de attól még a fiataloknál ez 1 faktor h ki mennyire dominans. Mm felszínes de megjelenik. Ha vkinek van sok kovetoje h csinalta sok ismero nelkul?

2021. okt. 31. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez normális emberek körében nem mérvadó, hogy hányan követnek vagy lájkolnak.
2021. nov. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki a tököt érdekli, hogy hányan követnek? Ettől nem leszel se több, se jobb.

Mellesleg 1000 követőt össze lehet szedni, ha te bekövetsz 5000 random embert, egy rész meg visszakövet minden szart, már bocsánat. Engem is bekövetnek ilyenek, de nem követem vissza, mert számomra ez nem szempont. Nem vagyok influenszer, hogy ez határozza meg a reklám értékem, főleg, hogy a profilom személyes, de nem privát.

2021. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te kis porbafingó, a cvden kéne gondolkozzál nem az instáddal.


Agymosott zombi.

2021. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!