Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, hogy elhiggyék,...

Mit csináljak, hogy elhiggyék, hogy alkalmas vagyok a gyakorlaton teljesíteni a suliban?(eladó) Nagyon nem akarok már átmenni másik suliba, mert már ígyis voltam 3 suliba!

Figyelt kérdés
Szeretek dolgozni, értelmes, okos, lány vagyok szerintem, de azt gondolják a tanáraim, hogy nem!!..de bezzeg az orvos meg adta az alkalmasságit, de ezt a tanáraim leszarják , és tovvábbra is úgy gondolják, hogy nem menne nekem a munka, ráadásul hogy nem vagyok alkalmas az eladó munkára. Nem érti meg senki, hogy már nem akarok több iskolába újra kezdeni az éveket mert már így is sok helyen kezdtem újra! Mit tanácsoltok, hogy érjem el, hogy ne kelljen elmennem megint másik suliba? 17/L

2021. szept. 10. 14:29
 1/8 A kérdező kommentje:
De ha az orvos megadta az alkalmasságit, miért gondolja mindenki mégis azt, hogy nem állnám meg a helyem sehol?
2021. szept. 10. 14:34
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Mi miatt gondolják azt, hogy nem vagy alkalmas? Van valamilyen problmád, ami miatt féltél, hogy nem kapod meg az alkalmasságit az orvostól?
2021. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem féltem, csak a szüleim meg a tanáraim szerint nem vagyok elég kitartó, meg szerintük nem bírnám a strapát a boltban, de előre ezt miért jelentik ki? Nem tudom még én sem, akkor ők honnan tudnák! Nagyon nem szeretem az ilyen előítéletes embereket!
2021. szept. 10. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nezd, nekem is van olyan ismerosom, hogy egyszeruen ranezesre megmondom, hogy nem lenne alkalmas eladónak. Egyebkent ha megvan az alkalmassagi, akkor mar mehetsz gyakorlatra es meglesz a papir, akkor nem mindegy vegulis?
2021. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Biztos a kinézeted miatt, lehet olyan törékenynek tűnsz vagy valami, a szüleid meg szerintem csak féltenek.
2021. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Telejesen mindegy, hogy mit gondolnak, nem tilthatják, meg a gyakorlatot tőled, hisz az kötelező. Nem kell másik suliba menni és mehetsz nyugodtan dolgozni azt meg tojd le hogy mit mondanak. Max akkor nem mehetsz gyakorlatra, vagy kényszeríthetnek másik suliba ha innen kirúgnak.
2021. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok törékeny alkat mert edzek rendszeresen! Úgyhogy nem értem télleg...
2021. szept. 10. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Próbálj meg nem ezen rágódni, hanem meg csak azért is oda tenni magad! Látszódjon h szívvel lélekkel csinalod, mutasd meg mit tudsz , készülj az órákra, gyakorlaton legyél erdeklodo!

Senki nem tilthatja meg Neked, nyilván ettől meg lehet jó eladó belőled, sza*d le mit gondolnak mások , nekem is két szakmam van és nem erdekel h mások szerint alkalmas vagyok e vagy nem, viszont a tanárokkal erdemes jóban lenni!


Fel a fejjel és ne hagyd h eltantoritsanak a szakmáról! Hajrá csajszi!


23/F

2021. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!