Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a célotok a jövőben?

Mi a célotok a jövőben?

Figyelt kérdés
Mit akartok elérni még?? Vagy mit akartok felépíteni az életetekben? Tök szívesen elolvasnám ha leírnátok.. ☺️

2021. nov. 3. 20:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Most olyan hangulatban vagyok hogy semmit. Rendbe hozni a depimet.

Utána meg szeretnék jó sok tudást a fejembe, meg profi szinten sportolni. És te?:)

2021. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A tudást úgy értem hogy egyetemet végezni.
2021. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%
Meghalni. Lehetőleg minél hamarabb. 27/F
2021. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Leginkább önmagam fejlesztése, aztán pedig családot alapítani. Mindig iker kislányokat akartam, de persze ez nem is számít, de az a szívem mély vágya. Továbbá fogni az asszonyt meg a kölyköket és elköltözni Kanadába vagy az Államokba. Mindig New York volt az álmom, már gyerekként is.
2021. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szintén valahogy kilábalni a depressziómból, ami elvette a 20-as éveimet. Befejezni a sulikat, elkezdeni végre rendesen dolgozni és onnantól kezdve az írásnak élni, mert még azt is halogattam. 30 éves leszek és az életem minden területén egy vesztes vagyok,1 nagy nulla. Se diploma (am már van egy okj-s eü végzettségem), se párkapcsolat, (bár azért nincs bűntudatom, mert az nem csak rajtam múlik), a regényeim, novelláim nincsenek megírva, befejezve, se munkám és jelenleg újra otthon élek a veszekedős anyámmal. Saját hibámból, mert nem mertem az előítéletek és gúnyolódások miatt pszichológushoz fordulni, pedig sejtettem, hogy ez több mint lustaság.
2021. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Lefogyni.

Diplomázni.

Felsőfok angolból.

Eljutni a világ távoli pontjaira, ahová mindig is vágytam.

Ehhez képest jelen helyzetemben annak is örülök, ha a lakást ki tudom festetni jövőre.

2021. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Megvenni a kinézett autót.

felújítani a házam. kb ennyi

2021. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi tervem van, hogy újra is kellene születnem, hogy megvalósítsam mindet!:)


De talán ami teljesíthető még ebben az életben, az, hogy működjön a vállalkozásom még vagy 20 évig! És nagyon szeretnék egyszer egy balatoni nyaralót! Most arra gyúrok.


Illetve jó lenne ha az ötvenes éveimre elérném ,hogy már ne kelljen annyira hajtanom, csak amennyire kedven van!:)


33/f

2021. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
3-as. Ne akarj meghalni:( Meghalni unalmas és elkerülhetetlen. Próbálj meg harcolni és valahogyan jobbá tenni az életedet, ha mégsem lesz jobb, még mindig meghalhatsz, de legalább azzal a tudattal, hogy megpróbáltad. Azzal, hogy megpróbálsz túlélni, a problémáidon felülkerekedni nem veszítesz semmit sem. Mondom úgy, hogy nem egyszer szenvedtem öngyilkos gondolatokkal, sőt sajnos mostanság is. Csak azt is halogatom, illetve próbálok bízni abban, hogy lehet hogy akár egy nap múlva történik velem valami nagyon jó. Szóval nem tudhatod. Nem érdemes 27 évesen még feladni.
2021. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

-Elvégezni az egyetemet

-Nyelvizsgázni oroszból(van már angol és német)

-Kiköltözni Hampton-ba(Angliába)

Egyenlőre "ennyi"

18/l

2021. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!